Utropspris
Tavlor tryck 2 st 39 X 49
nr. 747824
75 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 19h, 42m, 24s
Karin Bengtsson, olja på pannå 4 st, 44 X 32 cm och mindre
nr. 748086
75 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 18h, 53m, 24s
Philip von Schantz (1928-1998) litografi, EA, 61 X 44 cm
nr. 748146
75 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 19h, 53m, 24s
Otto Goetze, etsningar 2 st, 38 X 27 cm
nr. 748210
75 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 18h, 59m, 24s
Oidentifierad konstnär, olja på pannå 39x52, signerad "L Weng"
nr. 748242
75 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 20h, 12m, 24s
nr. 748333
75 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 18h, 53m, 24s
Margareta Carlstedt, träsnitt 174/300, 25 x 30
nr. 748441
75 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 20h, 1m, 24s
nr. 748570
75 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 18h, 45m, 24s
Tom Ringberg olja på duk 65 X 65
nr. 748687
75 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 19h, 13m, 24s
Frans Gard olja på duk 64 X 90
nr. 747579
50 kr
Utropspris: 600 kr
19h, 7m, 24s
Margareta Sjödin, blandteknik på papper, 26 X 20 cm
nr. 747636
50 kr
Utropspris: 300 kr
20h, 43m, 24s
nr. 747638
50 kr
Utropspris: 400 kr
20h, 47m, 24s
nr. 747643
50 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 18h, 25m, 24s
Stig Grip, fotografi, signerat, 100 X 70 cm
nr. 747645
50 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 18h, 29m, 24s
Max Walter Svanberg, tryck, 22x26
nr. 747656
50 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 18h, 51m, 24s
Otydligt signerad litografi 47 X 61
nr. 747698
50 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 18h, 27m, 24s
Eugen Montelin 3 st litografier, rammått 72 X 52 och mindre
nr. 747700
50 kr
Utropspris: 600 kr
1d, 18h, 29m, 24s
Oidentifierad konstnär, litografi 104/370, 66 X 48 cm
nr. 747715
50 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 19h, 9m, 24s
Oidentifierad konstnär, litografi 105/1400, 36x42
nr. 747764
50 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 19h, 16m, 24s
Lennart Rohde 1990 litografi 25/150 54 X 38
nr. 747788
50 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 19h, 22m, 24s
Oidentifierad konstnär, 2 st, olja på pannå, 25x14
nr. 747802
50 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 20h, 19m, 24s
Rune Strand, olja på duk, 44x36, daterad 1957
nr. 747805
50 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 20h, 25m, 24s
Joan Miró affisch Kristianstad konsthall 39 X 29
nr. 747816
50 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 19h, 35m, 24s
Nils Carlestedt olja på pannå 45 X 36
nr. 747836
50 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 19h, 47m, 24s