Utropspris
Akvarell, oidentifierad konstnär, 25 X 20 cm
nr. 747236
0 kr
Utropspris: 300 kr
1h, 15m, 7s
nr. 747265
0 kr
Utropspris: 300 kr
1h, 27m, 7s
nr. 747410
0 kr
Utropspris: 500 kr
46m, 7s
Gunnar Hasselgren kolteckningar 2 st 23 X 30
nr. 747429
0 kr
Utropspris: 400 kr
1h, 1m, 7s
Folke Rönnblom + 2 st tryck, rammått 45 X 36
nr. 747454
0 kr
Utropspris: 300 kr
1h, 21m, 7s
Oidentifierad konstnär, olja på duk 57x27, otydligt signerad
nr. 747473
0 kr
Utropspris: 400 kr
1h, 31m, 7s
Otydligt signerad litografi 32 X 46
nr. 747537
0 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 0h, 57m, 7s
nr. 747635
0 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 2h, 57m, 7s
Stig Grip, fotografi, signerat, 100 X 70 cm
nr. 747645
0 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 0h, 47m, 7s
Väggur, 1800-tal + tryck i nyrenässansram, H = 67 o mindre
nr. 747691
0 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 2h, 9m, 7s
nr. 747708
0 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 1h, 25m, 7s
Oidentifierad konstnär, litografi 104/370, 66 X 48 cm
nr. 747715
0 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 1h, 27m, 7s
nr. 747766
0 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 1h, 35m, 7s
Åke Ahlberg, litografi 125/195, 47x34
nr. 747768
0 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 1h, 36m, 7s
nr. 747770
0 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 1h, 37m, 7s
nr. 747772
0 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 1h, 38m, 7s
Lennart Rohde 1990 litografi 25/150 54 X 38
nr. 747788
0 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 1h, 40m, 7s
Tavlor/tryck 2 st Paris 30 X 90 och mindre
nr. 747817
0 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 1h, 54m, 7s
Joan Miró plansch 79 X 59
nr. 747834
0 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 2h, 4m, 7s
Nils Carlestedt olja på pannå 45 X 36
nr. 747836
0 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 2h, 5m, 7s
Lars Hall olja på duk 37 X 75
nr. 747959
0 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 1h, 21m, 7s
Nils E. Johansson, litografier 2 st, 43 X 35 cm
nr. 748142
0 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 2h, 7m, 7s
Oidentifierad konstnär, olja på duk 35x55, signerad "Pulinge"
nr. 748241
0 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 2h, 29m, 7s
Gellerstedt, fotografi, -1989, 16 x 21
nr. 748285
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 0h, 55m, 7s