Vår visningslokal i Karlskrona är stängd
Utvalda auktioner
Se alla auktioner
Stolar 6 st, Niels O Møller, JL Møller Möbelfabrik, 1960-tal, teak, sitsar klädda i konstskinn, sitthöjd 44 cm
nr. 748319
3 600 kr
Utropspris: 8 000 kr
5d, 10h, 41m, 59s
Kam, fodral i guld, 18 K, kammen i plast, total vikt 30,9 gram, längd hopfälld 10 cm
nr. 747521
4 300 kr
Utropspris: 12 000 kr
5d, 9h, 20m, 59s
Yngve Ekström, fåtölj "Lamino", ek & fårskinn
nr. 747470
4 000 kr
Utropspris: 6 000 kr
4d, 9h, 47m, 59s
Träbjörn, Kay Bojesen, Danmark, ek, höjd 12 cm
nr. 746998
450 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 9h, 22m, 59s
Vas, Gunnar Nylund, Rörstrand, 1900-talets mitt, glaserat stengods, höjd 32 cm
nr. 747050
500 kr
Utropspris: 3 000 kr
3d, 10h, 12m, 59s
Armbandsur, Ikepod Hemipode Chronometer, design Marc Newson, nr: 934/9999, automatic, stål, safirglas, datum, 24-timmarsvisning, integrerad originallänk, diameter 44 mm, originalask
nr. 746471
9 600 kr
Utropspris: 8 000 kr
9h, 50m, 59s
Sideboard, Alf Svensson, Bjästa Möbler, 1960-tal, ek, dörrar med flätad rotting, 179 X 72 X 45 cm, stämpelmärkt ALF SVENSSON BJÄSTA SWEDEN
nr. 746481
4 300 kr
Utropspris: 8 000 kr
10h, 6m, 59s
Herrarmbandsur Omega/Swatch quartz Mission to Neptune d=4 obegagnad i box
nr. 747276
3 500 kr
Utropspris: 8 000 kr
3d, 9h, 33m, 59s