Vi har semesterstängt vecka 29-30
Utvalda auktioner
Se alla auktioner
Cocktailshaker, silver, CG Hallberg, Stockholm, 1956, höjd 22 cm, vikt 397 gram
nr. 761245
2 900 kr
Utropspris: 2 500 kr
8d, 11h, 56m, 27s
Kjell Engman, vas, Kosta Boda, höjd 35 cm, signerad
nr. 761405
750 kr
Utropspris: 1 000 kr
9d, 11h, 4m, 27s
Matbord "Superellips" Piet Hein och Bruno Mathsson, Fritz Hansen, Danmark, tillverkat 2014, 150 X 100 X 70 cm, två iläggsskivor
nr. 759915
6 800 kr
Utropspris: 5 000 kr
11h, 52m, 27s
Wiktor Korecki, möjligen , olja på duk 50x60, rammått = 70x81
nr. 761311
1 700 kr
Utropspris: 5 000 kr
9d, 12h, 10m, 27s
Släta ringar guld 18k olika storlekar V=29,8g
nr. 760477
13 500 kr
Utropspris: 15 000 kr
4d, 11h, 46m, 27s
Sony PS4 pro + 2 spel
nr. 761253
1 400 kr
Utropspris: 2 000 kr
9d, 11h, 26m, 27s
Bordsspegel, 1900-talets mitt, mässing och teak, diameter 40 cm, höjd 50 cm
nr. 760100
1 900 kr
Utropspris: 2 000 kr
13h, 20m, 27s
Vas Ekeby Anna-Lisa Thomson H=44
nr. 760385
1 000 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 12h, 0m, 27s