Utropspris
Utropspris
Lennart Rohde 1990 litografi 25/150 54 X 38
nr. 747788
0 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 4h, 38m, 33s
Rune Strand, olja på duk, 44x36, daterad 1957
nr. 747805
50 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 5h, 41m, 33s
Nils Carlestedt olja på pannå 45 X 36
nr. 747836
0 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 5h, 3m, 33s
Maja Braun, litografi 130/150, 48x34
nr. 748246
50 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 5h, 32m, 33s
nr. 748286
75 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 3h, 54m, 33s
Oidentifierad konstnär, akvarell 29x19, otydligt signerad
nr. 748289
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 3h, 56m, 33s
Bertil Hansson, gouache 14x20
nr. 748290
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 3h, 57m, 33s
Bengt Johansson, olja på duk 60x64
nr. 748295
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 4h, 1m, 33s
Bernard Buffet, offsettryck efter, 45x60
nr. 748298
50 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 4h, 3m, 33s
Olja på duk 2st, okänd konstnär 56x40
nr. 748301
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 4h, 5m, 33s
nr. 748302
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 4h, 6m, 33s
Oidentifierad konstnär, olja på pannå monogramsignerad "EEGA", 54x48
nr. 748304
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 4h, 7m, 33s
Oidentifierad konstnär, olja på duk 55x68, otydligt signerad
nr. 748333
75 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 4h, 9m, 33s
Tavlor i trä 3st, Amerika-motiv 60x90 & mindre
nr. 748388
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 4h, 52m, 33s
Margareta Carlstedt, träsnitt 174/300, 25 x 30
nr. 748441
50 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 5h, 17m, 33s
Margareta Carlstedt, träsnitt 229/300, 22 x 42
nr. 748442
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 5h, 18m, 33s
nr. 748449
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 5h, 25m, 33s
Louis Zelig, olja på duk 2 st, 47 X 32 cm
nr. 747148
75 kr
Utropspris: 400 kr
5h, 43m, 33s
Olja på duk, otydligt signerad, 66x59
nr. 747264
50 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 4h, 23m, 33s
Textiltryck 85 X 69
nr. 747312
100 kr
Utropspris: 400 kr
4h, 35m, 33s
Paul Holsby -55 litografi 100/150 56 X 46, Blommor i vas
nr. 747320
125 kr
Utropspris: 400 kr
4h, 43m, 33s
Paul Holsby -67 litografi 16/50 52 X 41, Maktkamp
nr. 747321
100 kr
Utropspris: 400 kr
4h, 44m, 33s
Tryck på papper Kina 49 X 69
nr. 747322
0 kr
Utropspris: 400 kr
4h, 45m, 33s
Uno Svensson, blandteknik på pannå, 27 X 19 cm
nr. 747363
100 kr
Utropspris: 400 kr
5h, 16m, 33s