Utropspris
Birgersdotter -94 akvarell/tusch 24 X 23
nr. 748689
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 19h, 20m, 0s
Otydligt signerad litografi 25/350 58 X 42
nr. 748690
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 19h, 21m, 0s
Otydligt signerad olja på duk 44 X 53
nr. 748723
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 19h, 54m, 0s
Britt Frykstrand Fajersson akvarell 22 X 32
nr. 748727
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 19h, 55m, 0s
Otydligt signerad olja på duk 54 X 45
nr. 748728
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 19h, 56m, 0s
Tavlor + spegel 42 X 48 och mindre
nr. 748731
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 19h, 57m, 0s
Saul Steinberg, litografi, 72 X 55 cm
nr. 748733
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 19h, 52m, 0s
Hugo Borgström, olja på duk, 60 X 49 cm
nr. 748735
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 19h, 56m, 0s
Birgitte Södergaard litografier 4 st 39 X 29
nr. 748737
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 19h, 58m, 0s
Hansen olja på duk 37 X 45
nr. 748759
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 20h, 14m, 0s
Otydligt signerad olja på duk 45 X 65
nr. 748763
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 20h, 17m, 0s
Lundström olja på duk 32 X 40
nr. 748764
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 20h, 18m, 0s
G Svensson olja på duk 45 X 54
nr. 748765
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 20h, 19m, 0s