Utropspris
Engelska tryck med jaktmotiv 4st 17x24
nr. 748387
0 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 23h, 42m, 33s
Tavlor i trä 3st, Amerika-motiv 60x90 & mindre
nr. 748388
0 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 23h, 43m, 33s
Målningar och tryck, bl.a. Kristianstadsmotiv
nr. 748443
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 0h, 10m, 33s
nr. 748449
0 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 0h, 16m, 33s
Hjalmar Grahn olja på pannå 37 X 45
nr. 748474
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 0h, 42m, 33s
Miniatyrtavlor, bl.a. målat, H = 5,5 o mindre
nr. 748529
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 23h, 1m, 33s
Utställningsaffisch, Miró, 155 x 115
nr. 748544
0 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 23h, 16m, 33s
nr. 748560
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 23h, 29m, 33s
Affisch, Andy Warhol Louisiana 2000, 69x69
nr. 748573
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 22h, 58m, 33s
nr. 748621
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 23h, 22m, 33s
Angcelo von Fürsten, olja på duk och pannå, 59 X 44 cm och mindre
nr. 748622
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 23h, 24m, 33s
Stilleben, olja på duk, oidentifierad konstnär, 34 X 29 cm
nr. 748624
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 23h, 28m, 33s
Plansch, 22/25, signerad, oidentifierad konstnär, 68 X 49 cm
nr. 748641
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 23h, 34m, 33s
Utställningsaffisch, Pablo Picasso, 1970, 73 X 49 cm
nr. 748644
0 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 23h, 36m, 33s
Utställningsaffisch, Joan Miró, 1979, Fondation Maeght, 84 X 49 cm
nr. 748646
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 23h, 38m, 33s
Richard Ryan (född 1974) serigrafi, 6/250, 74 X 52 cm
nr. 748647
0 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 23h, 40m, 33s
Otydligt signerad olja på pannå 36 X 44
nr. 748668
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 23h, 1m, 33s
Gösta Dagermark litografi 6/245 49 X 57
nr. 748670
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 23h, 3m, 33s
Otydligt signerad olja på pannå 29 X 38
nr. 748672
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 23h, 5m, 33s
Tryck 2 st 42 X 33 och mindre
nr. 748674
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 23h, 7m, 33s
Greta Liljeblad Lysén olja på duk 71 X 99
nr. 748682
0 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 23h, 15m, 33s
Björn Krestesen, färglitografi 109/150, 60 x 81
nr. 748686
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 23h, 19m, 33s
Tom Ringberg olja på duk 65 X 65
nr. 748688
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 23h, 21m, 33s
Birgersdotter -94 akvarell/tusch 24 X 23
nr. 748689
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 23h, 22m, 33s