Utropspris
Oidentifierad konstnär, olja på duk 35x55, signerad "Pulinge"
nr. 748241
0 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 21h, 20m, 19s
Oidentifierad konstnär, olja på pannå 39x52, signerad "L Weng"
nr. 748242
100 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 21h, 21m, 19s
Gunilla Mann, plansch 67x47
nr. 748243
250 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 21h, 22m, 19s
Monica Gilhorn, litografi 119/250, 51x42
nr. 748245
50 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 21h, 24m, 19s
Maja Braun, litografi 130/150, 48x34
nr. 748246
50 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 21h, 25m, 19s
Gellerstedt, fotografi, -1989, 16 x 21
nr. 748285
0 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 19h, 46m, 19s
nr. 748286
125 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 19h, 47m, 19s
Oidentifierad konstnär, olja på duk 41x39, otydligt signerad
nr. 748288
0 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 19h, 48m, 19s
Oidentifierad konstnär, akvarell 29x19, otydligt signerad
nr. 748289
0 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 19h, 49m, 19s
Bertil Hansson, gouache 14x20
nr. 748290
50 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 19h, 50m, 19s
Ture Petersson, olja på duk -1952 73x54
nr. 748292
150 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 19h, 51m, 19s
nr. 748293
300 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 19h, 52m, 19s
Olja på duk 2st, bla kopia efter Zorn 50x59 & mindre
nr. 748294
0 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 19h, 53m, 19s
Bengt Johansson, olja på duk 60x64
nr. 748295
0 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 19h, 54m, 19s
Oidentifierad konstnär, olja på duk 46x55, signerad "NP Schön"
nr. 748297
50 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 19h, 55m, 19s
Bernard Buffet, offsettryck efter, 45x60
nr. 748298
50 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 19h, 56m, 19s
Ofsettryck 2st bla efter Van Gogh, 45x65 & mindre
nr. 748299
0 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 19h, 57m, 19s
Olja på duk 2st, okänd konstnär 56x40
nr. 748301
50 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 19h, 58m, 19s
nr. 748302
0 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 19h, 59m, 19s
Oidentifierad konstnär, olja på pannå monogramsignerad "EEGA", 54x48
nr. 748304
50 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 20h, 0m, 19s
nr. 748333
100 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 20h, 2m, 19s
nr. 748334
400 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 20h, 3m, 19s
Oidentifierad konstnär, olja på duk, 59 X 39 cm
nr. 748208
100 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 20h, 4m, 19s
Oidentifierad konstnär, olja på duk, 48 X 38 cm
nr. 748209
50 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 20h, 6m, 19s