Utropspris
Anders Wallin 2002 akvarell 76 X 105, rammått 91 X 119
nr. 747524
5 200 kr
Utropspris: 6 000 kr
23h, 18m, 51s
Maria Ronnehed blandteknik 100 X 70
nr. 747534
2 600 kr
Utropspris: 4 000 kr
23h, 22m, 51s
Sven-Åke Svensson olja på duk 50 X 56, Kusten vid Haväng 1984
nr. 747963
1 000 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 23h, 52m, 51s
Patrick Jannin litografi 50/60 81 X 74
nr. 747540
850 kr
Utropspris: 1 000 kr
23h, 27m, 51s
nr. 747679
750 kr
Utropspris: 1 500 kr
1d, 0h, 25m, 51s
Nissan Engel litografi 24/75 49 X 64
nr. 747538
700 kr
Utropspris: 500 kr
23h, 26m, 51s
Arvid Mauritz Lindström, olja på duk 39x55
nr. 747813
650 kr
Utropspris: 2 500 kr
2d, 0h, 18m, 51s
Johannes Olsson blandteknik osignerad 61 X 85
nr. 747535
450 kr
Utropspris: 6 000 kr
23h, 23m, 51s
Sven-Åke Svensson olja på duk 50 X 56, Höstkänning Kivik 1982
nr. 747961
450 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 23h, 51m, 51s
Koenig olja på duk 59 X 89
nr. 747576
400 kr
Utropspris: 500 kr
23h, 50m, 51s
R Hansen olja på duk 48 X 59
nr. 747591
300 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 0h, 3m, 51s
nr. 748293
300 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 23h, 29m, 51s
Astrid Gate, graalvas, 219/299, Special Edition, utförd för Fyrklövern, H = 23 + ljussockel
nr. 748605
300 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 0h, 41m, 51s
Leopold Peer litografi 24/100 42 X 52
nr. 747697
250 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 23h, 12m, 51s
Frédéric Bouché EA 49 X 68
nr. 747699
200 kr
Utropspris: 800 kr
1d, 23h, 14m, 51s
Bertil Westerlund 2001 olja på pannå 78 X 87
nr. 747829
200 kr
Utropspris: 2 000 kr
2d, 0h, 31m, 51s
Gunilla Mann, plansch 67x47
nr. 748243
200 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 0h, 59m, 51s
Santos Chavez träsnitt 35 / 60 54 x 44
nr. 747543
175 kr
Utropspris: 800 kr
23h, 28m, 51s
Plansch Marilyn Monroe 90 X 60
nr. 747861
175 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 0h, 52m, 51s
Axel Olsson, rödkrita, Åhusmotiv, dagmått = 25 x 33
nr. 748448
175 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 0h, 54m, 51s
Oljemålningar 2 st bla A Lövdén 23 X 29 och mindre
nr. 747794
150 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 0h, 13m, 51s
Oidentifierad konstnär, olja på duk 44,5x64,5, mongramsignerad "GP"
nr. 748099
150 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 23h, 56m, 51s
Ture Petersson, olja på duk -1952 73x54
nr. 748292
150 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 23h, 28m, 51s
nr. 748334
150 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 23h, 40m, 51s