Utropspris
Bernard Buffet, offset-tryck, 77 X 59 cm
nr. 746422
0 kr
Utropspris: 300 kr
11h, 1m, 11s
Rullmålning, tuschteckning, keramiktavla, Kina, 1900-talets slut,
nr. 746423
0 kr
Utropspris: 400 kr
11h, 3m, 11s
Oidentifierad konstnär blandteknik 39 X 29
nr. 746763
450 kr
Utropspris: 300 kr
11h, 6m, 11s
Tryck foto mm 4 delar rammått 55 X 45 och mindre
nr. 746786
50 kr
Utropspris: 300 kr
11h, 26m, 11s
Otydligt signerad olja på duk 22 X 23
nr. 746787
125 kr
Utropspris: 300 kr
11h, 27m, 11s
Rita Hansen olja på duk 45 X 32
nr. 746788
75 kr
Utropspris: 300 kr
11h, 28m, 11s
Lars Grönfeldt, blandteknik på duk, 80 X 59 cm
nr. 746442
75 kr
Utropspris: 500 kr
11h, 35m, 11s
nr. 746482
1 000 kr
Utropspris: 20 000 kr
12h, 9m, 11s
Äldre porträtt 2 st rammått 71 x 61
nr. 746901
50 kr
Utropspris: 300 kr
12h, 20m, 11s
Svante Tuveson 1947 akvarell 50 X 64
nr. 746938
0 kr
Utropspris: 400 kr
12h, 32m, 11s
Lars Norman inglasad plansch IKEA 1972 44,5 X 122
nr. 746940
3 100 kr
Utropspris: 3 000 kr
12h, 33m, 11s
Catarina S-Ingvaldsdotter olja på duk 68 X 68
nr. 746941
250 kr
Utropspris: 500 kr
12h, 34m, 11s
Kjell Sundberg EA XII/XV 47 X 38
nr. 746942
50 kr
Utropspris: 300 kr
12h, 35m, 11s
Dominik Pawlowski olja på duk 71 X 58
nr. 746944
175 kr
Utropspris: 500 kr
12h, 36m, 11s
Religiös tavla 18-1900-tal 66 X 57
nr. 746946
200 kr
Utropspris: 600 kr
12h, 38m, 11s
Örjan Wikström akvarell 50 X 66
nr. 746948
50 kr
Utropspris: 400 kr
12h, 40m, 11s
Barbro Petersson olja på pannå 69 X 58
nr. 746970
600 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 11h, 14m, 11s
Barbro Petersson 2 st akvareller 33 X 29
nr. 746971
0 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 11h, 15m, 11s
Miro tryck 69 X 49
nr. 746972
50 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 11h, 16m, 11s
Partavlor monogramsignerade akvarell 34 X 49
nr. 746975
0 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 11h, 19m, 11s
Osignerad pastell äldre 41 X 29
nr. 746976
75 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 11h, 20m, 11s
Fred Hultén, olja på duk, 99 X 58 cm
nr. 746644
400 kr
Utropspris: 1 500 kr
1d, 11h, 23m, 11s
Oidentifierad konstnär, träsnitt 8/60, 29x31, signerad "T. Hallqvist"
nr. 747015
0 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 11h, 24m, 11s
Axel Olsson, akvarell 27,5x37,5
nr. 747018
75 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 11h, 25m, 11s