Vivian Karlsson
Gun Bellan
Litografier
Gun Bellan
David Gerstein
Akvarell
Karin Bengtsson
Maria Manuela Vintilescu
Nils
Philip
Oidentifierad
Oidentifierad
Monica Gilhorn
Maja Braun
Bertil Hansson
Oidentifierad
Bernard Buffet
Oidentifierad
Waldemar Lorentzon
Margareta Carlstedt
Träskrin
Åke Wickström
Stenfragment
Akvarell