Utropspris
nr. 747789
125 kr
Utropspris: 600 kr
1d, 22h, 46m, 13s
Oidentifierad konstnär, olja på duk, 67x53
nr. 747804
125 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 23h, 46m, 13s
Gunnar S Gundersen litografi 92/100 67 X 50
nr. 747819
125 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 23h, 0m, 13s
Timo Horne, akvareller 5 st, 69 X 49 cm och mindre
nr. 748140
125 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 23h, 10m, 13s
Felix Recondo, blyertsteckning, 1979, 75 X 57 cm
nr. 748310
125 kr
Utropspris: 1 500 kr
5d, 0h, 2m, 13s
Brittmarie Sundström litografi 69/190 58 X 76
nr. 747527
100 kr
Utropspris: 600 kr
21h, 56m, 13s
Österlund olja på duk 63 X 98
nr. 747573
100 kr
Utropspris: 600 kr
22h, 24m, 13s
Otydligt signerad olja på duk 69 X 85
nr. 747585
100 kr
Utropspris: 400 kr
22h, 35m, 13s
Gertrud Wråke-Lindqvist, olja på duk, 54x44
nr. 747654
100 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 22h, 10m, 13s
Asger Kronborg, olja på pannå, 130 X 92 cm
nr. 747705
100 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 22h, 28m, 13s
Osignerad olja på duk 18-1900-tal 23 X 31
nr. 747964
100 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 22h, 30m, 13s
nr. 748286
100 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 22h, 1m, 13s
Offsettryck 2st Wassily Kandinsky 33x23,5
nr. 748345
100 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 22h, 24m, 13s
Bo Larsson litografi 31/190 47 X 64
nr. 747530
75 kr
Utropspris: 600 kr
21h, 57m, 13s
Ulf Onsberg litografi 77/170 42 X 43
nr. 747533
75 kr
Utropspris: 400 kr
21h, 58m, 13s
Bert Jonny Nilsson litografi 77/400 34 X 29
nr. 747678
75 kr
Utropspris: 300 kr
23h, 1m, 13s
Hans Johnfors, etsning, 206/350, bladmått 34x39
nr. 747799
75 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 23h, 40m, 13s
Beck & Jung, computer print, 33/150, 35x25
nr. 747806
75 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 23h, 50m, 13s
Tavlor tryck 2 st 39 X 49
nr. 747824
75 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 23h, 5m, 13s
Karin Bengtsson, olja på pannå 4 st, 44 X 32 cm och mindre
nr. 748086
75 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 22h, 16m, 13s
Nils E. Johansson, litografier 6 st, 40 X 29 cm
nr. 748101
75 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 22h, 30m, 13s
Otto Goetze, etsningar 2 st, 38 X 27 cm
nr. 748210
75 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 22h, 22m, 13s
Oidentifierad konstnär, olja på pannå 39x52, signerad "L Weng"
nr. 748242
75 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 23h, 35m, 13s
nr. 748333
75 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 22h, 16m, 13s