Utropspris
nr. 748319
4 800 kr
Utropspris: 8 000 kr
4d, 5h, 10m, 28s
Yngve Ekström, fåtölj "Lamino", ek & fårskinn
nr. 747470
4 000 kr
Utropspris: 6 000 kr
3d, 4h, 16m, 28s
Fåtöljer ett par teak textil 2000-tal
nr. 747469
1 600 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 4h, 15m, 28s
Vitrinskåp med belysning, 1900-talets slut, H=197 B=102
nr. 747628
1 400 kr
Utropspris: 1 500 kr
1d, 5h, 32m, 28s
Trädgårdsgrupp metall MBM, bord 160 X 90 H=71 + 6 karmstolar
nr. 746966
1 300 kr
Utropspris: 4 000 kr
3h, 38m, 28s
Bockbord, furu, 1900-tal, 205 x 108, H = 76
nr. 747307
1 300 kr
Utropspris: 2 000 kr
2d, 4h, 20m, 28s
Skinnsoffor ett par L=200
nr. 746959
1 100 kr
Utropspris: 4 000 kr
3h, 32m, 28s
Klaffbord med lådor i sargen, 1800-tal, H=80 L=117
nr. 747637
1 100 kr
Utropspris: 1 500 kr
4d, 5h, 51m, 28s
Sidobord 2 st, 1970-tal, glas och metall, 70 X 56 X 46 cm
nr. 747151
1 000 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 5h, 39m, 28s
Garderobskåp rokokostil 133 X 59 H=206, nedmonterbart
nr. 747815
950 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 4h, 40m, 28s
nr. 747403
850 kr
Utropspris: 1 500 kr
1d, 3h, 46m, 28s
Spegel rotting 1900-talets mitt 80 X 66
nr. 746960
800 kr
Utropspris: 2 000 kr
3h, 33m, 28s
Paraplyställ, gjutjärn, 1900-talets senare hälft, H=70
nr. 747072
800 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 4h, 45m, 28s
karmstolar, 17 st, Kinnarps, stapelbara om 5, B=56
nr. 747208
800 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 3h, 35m, 28s
Ljuskrona, mässing, h = 122 cm
nr. 747400
750 kr
Utropspris: 1 200 kr
2d, 5h, 29m, 28s
Vitrinskåp rokokostil 94 X 27 H=148
nr. 747952
750 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 4h, 3m, 28s
Trädgårdsbord, 1900-talets andra hälft, fot i gjutjärn med stenskiva, diameter 60 cm, höjd 73 cm
nr. 746900
700 kr
Utropspris: 1 000 kr
1d, 4h, 55m, 28s
Solstolar, ett par, m. fotstöd, 1960-70-tal, trä och textil
nr. 747232
700 kr
Utropspris: 800 kr
1d, 5h, 29m, 28s
Stolar 6st ek 1960-tal
nr. 747012
650 kr
Utropspris: 1 200 kr
3h, 51m, 28s
Hurts, furu, 1970-tal, Ikea, 80 X 48 X 58 cm
nr. 747451
650 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 5h, 39m, 28s
Hallmöbel, "Petita", Jörgen Maahr / Otto Nielsen, IKEA, ek, 1960-tal, längd 100 cm
nr. 746726
600 kr
Utropspris: 1 500 kr
5h, 9m, 28s
Fällsits, Edblad com, aluminium
nr. 746847
600 kr
Utropspris: 1 000 kr
1d, 3h, 39m, 28s
Fåtölj ställbar metall konstskinn
nr. 746962
600 kr
Utropspris: 1 000 kr
3h, 35m, 28s
Korgstolar 4 st bambu rotting
nr. 746965
600 kr
Utropspris: 2 000 kr
3h, 37m, 28s