Utropspris
Vikvägg, 2000-tal, 180 X 120 cm
nr. 748028
75 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 19h, 16m, 2s
Hörnskåp, Engelsk-stil, 1900-talets andra hälft, höjd 180 cm
nr. 748026
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 19h, 14m, 2s
Matbord, 1950/60-tal, skiva i teak, 130 X 88 X 74 cm + 2 iläggsskivor
nr. 748025
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 19h, 12m, 2s
Trädgårdsgrupp, KWA, bord + 4 stolar med dynor, betsad furu, bordets längd 150 cm
nr. 748024
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 19h, 10m, 2s
Pinnstolar 2 st, 1900-taöets början
nr. 748019
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 19h, 6m, 2s
Caféstolar 4 st, 1900-talets andra hälft, böjträ, sits och rygg klädda i galon
nr. 748017
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 19h, 4m, 2s
nr. 748016
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 19h, 2m, 2s
Skrivbordsstolar 2 st, "Detroit" JOHANSON DESIGN, kromad metall och skinn
nr. 748012
50 kr
Utropspris: 2 000 kr
6d, 19h, 0m, 2s
nr. 748011
50 kr
Utropspris: 2 000 kr
6d, 18h, 58m, 2s
nr. 748009
50 kr
Utropspris: 2 000 kr
6d, 18h, 56m, 2s
nr. 748008
0 kr
Utropspris: 2 000 kr
6d, 18h, 54m, 2s
nr. 748005
0 kr
Utropspris: 2 000 kr
6d, 18h, 52m, 2s
Fåtöljer ett par "AAL93" Hee Welling HAY, 2000-tal, fast stoppad klädsel, benställning i böjträ
nr. 748002
50 kr
Utropspris: 10 000 kr
6d, 18h, 50m, 2s
Piedestaler, ett par, smide, H=68
nr. 747991
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 18h, 46m, 2s
Piedestaler, 3 st, H=93 och mindre
nr. 747989
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 18h, 42m, 2s
Fåtölj, 1800-tal, höjd 75 cm
nr. 747988
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 18h, 40m, 2s
Vinställ för väggmontage, metall, 93x101
nr. 747986
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 18h, 36m, 2s
Skåp, 1900-talets mitt, H=114 B=101
nr. 747985
50 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 18h, 34m, 2s
Soffbord, Skovby Danmark, ek, L=133 H=52
nr. 747983
0 kr
Utropspris: 2 000 kr
6d, 18h, 30m, 2s
Klaffbord, avlutad furu, 1800-tal, H=75 L=104
nr. 747979
50 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 18h, 28m, 2s
Soffbord, 1900-talets tidigare hälft, H=69 L=103
nr. 747975
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 18h, 26m, 2s
Bord, skiva i trä, underrede i metall, 1900-talets slut, D70 cm, H61 cm
nr. 747962
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 18h, 24m, 2s
Soffbord, 2 st, 2000-tal, H=53 D=95 cm
nr. 747934
0 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 18h, 18m, 2s
Bord, metall med laminatskiva, 90 X 90 X 70 cm
nr. 747933
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 18h, 16m, 2s