Utropspris
Byrå, 1950-tal, teak, 80 X 70 X 42 cm
nr. 750304
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 16h, 35m, 28s
Hylla, 130 x 38, h = 90cm
nr. 750306
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 16h, 39m, 28s
Snurrfåtölj, skinn, 1900-talets andra hälft
nr. 750307
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 16h, 41m, 28s
stolar 4 st, karmstolar 2 st, Windsor-modell, ek, 1900-talets andra hälft
nr. 750308
0 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 16h, 43m, 28s
Byrå med skrivklaff, 1900-talets andra hälft, 90 X 40 X 85 cm
nr. 750310
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 16h, 47m, 28s
Byrå, 1800-tal, mahogny, 92 X 50 X 95 cm
nr. 750317
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 16h, 59m, 28s
Soffa med förvaring, 1960.tal, 132 X 53 X 73 cm
nr. 750358
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 17h, 25m, 28s
Slagbord, 1900-talets andra hälft, betsat trä, 75 X 91 X 153 cm
nr. 750359
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 17h, 27m, 28s
Fåtölj, Lani, 1960-tal, skinn
nr. 750360
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 17h, 29m, 28s
Matbord, stolar 4 st, Gustaviansk-stil, 1900-talets andra hälft, bordets längd 125 cm
nr. 750579
0 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 17h, 44m, 28s