Utropspris
Stolar 4 st, Wood´s, 2000-tal, ommålade
nr. 747726
75 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 13h, 32m, 38s
Kassaskåp, Diplomat 100, 2 nycklar och kod medföljer, 102 X 58 X 62 cm
nr. 747765
75 kr
Utropspris: 1 500 kr
5d, 13h, 58m, 38s
Klappstolar 8 st + bord 2 st, Ikea
nr. 747783
75 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 14h, 26m, 38s
Klappstolar 7 st + bord 1 st, Ikea
nr. 747785
75 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 14h, 30m, 38s
Spegel med belysning H= 70 + stegpall
nr. 747851
75 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 14h, 20m, 38s
Campingset
nr. 747853
75 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 14h, 21m, 38s
nr. 747903
75 kr
Utropspris: 1 500 kr
2d, 14h, 49m, 38s
Vikvägg, 2000-tal, 180 X 120 cm
nr. 748028
75 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 15h, 4m, 38s
Blomsterbord 2 st, 1960-tal, teak, längd 85-140 cm
nr. 748303
75 kr
Utropspris: 1 500 kr
4d, 14h, 23m, 38s
Salongsbord, 1800-tal, 104 X 66 X 75 cm
nr. 746649
50 kr
Utropspris: 400 kr
13h, 16m, 38s
Serveringsvagn, 1900-talets andra hälft, längd 75 cm
nr. 746655
50 kr
Utropspris: 300 kr
13h, 26m, 38s
Karmstolar 2 st "Fuga" Lasse Pettersson, Swedese, 1990-tal
nr. 746802
50 kr
Utropspris: 500 kr
15h, 6m, 38s
Gungstolar 5 st, "Ellan" IKEA PS, design Chris Martin, kompositmaterial
nr. 746829
50 kr
Utropspris: 800 kr
1d, 12h, 50m, 38s
Piedestaler 2 st, smide och gjutjärn, höjd 133 cm och lägre
nr. 746906
50 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 14h, 18m, 38s
Stolar 4 st metall läder
nr. 746964
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
12h, 51m, 38s
Golvljusstake, golvvas, bord i form av stop, höjd 58 cm och lägre
nr. 746992
50 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 12h, 54m, 38s
Hatthyllor 2 st 1950-tal, längd 97 cm och mindre
nr. 747009
50 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 13h, 28m, 38s
Väggfat, ett par, D = 50 + solspegel
nr. 747026
50 kr
Utropspris: 500 kr
13h, 11m, 38s
Satsbord med glasskivor, 3 st, 1900-talets slut, H=56 L=52
nr. 747093
50 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 14h, 16m, 38s
nr. 747135
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
2d, 14h, 30m, 38s
Matbord + 4 stolar ek, 2000-tal, bordet 140 X 95 X 74 cm
nr. 747137
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
2d, 14h, 32m, 38s
nr. 747153
50 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 14h, 58m, 38s
Soffbord, furu, 140 x 80 H = 58
nr. 747156
50 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 13h, 53m, 38s
nr. 747162
50 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 15h, 10m, 38s