Utropspris
Utropspris
nr. 746424
1 000 kr
Utropspris: 8 000 kr
3d, 9h, 16m, 59s
nr. 746481
4 100 kr
Utropspris: 8 000 kr
3d, 10h, 18m, 59s
Snurrfåtölj + pall, Blå station
nr. 746719
4 600 kr
Utropspris: 7 000 kr
2d, 10h, 56m, 59s
Matgrupp Carl Malmsten furu, bord 140 X 77 + 2 st ilägg a50 H=75 och 6 st stolar
nr. 746452
1 600 kr
Utropspris: 6 000 kr
1d, 10h, 12m, 59s
Vilstol, Bruno Mathsson , Karl Mathsson Värnamo tillverkad 1936, flätad sits av sadelgjord, stomme i böjträ, björk, etikettmärkt, längd 150 cm
nr. 747091
3 800 kr
Utropspris: 5 000 kr
1d, 11h, 23m, 59s
Skåp Kina 1900-taleta andra hälft 125 X 69 H=190
nr. 747362
125 kr
Utropspris: 5 000 kr
6d, 10h, 48m, 59s
Matbord, "Rainbow" Hans K, 2000-tal, 160 X 100 X 75 cm + 2 iläggsskivor a 48 cm/st
nr. 746806
150 kr
Utropspris: 4 000 kr
9h, 19m, 59s
Fåtölj med fotpall, "Timeout" Conform, skinn, 2000-tal, bredd 78 cm
nr. 746813
450 kr
Utropspris: 4 000 kr
4d, 11h, 42m, 59s
Bänk/blombord Mellemstrands Norge betsad teak 150 X 37 H=34
nr. 746950
1 200 kr
Utropspris: 4 000 kr
3d, 10h, 53m, 59s
Skinnsoffor ett par L=200
nr. 746959
0 kr
Utropspris: 4 000 kr
4d, 9h, 15m, 59s
Trädgårdsgrupp metall MBM, bord 160 X 90 H=71 + 6 karmstolar
nr. 746966
800 kr
Utropspris: 4 000 kr
4d, 9h, 21m, 59s
Fåtölj med fotpall "Select" Roger Persson, Swedese, 2000-tal, fast stoppad tygklädsel, nackkudde i skinn, stålunderrede
nr. 747146
0 kr
Utropspris: 4 000 kr
6d, 11h, 12m, 59s
Glasmästarspegel Karlshamn C G Ahlblad, empir 1800-talets första hälft, 115x55
nr. 746069
400 kr
Utropspris: 3 000 kr
9h, 44m, 59s
Vitrinskåp, Ikea, "Stockholm", Karin Mobring, 1980-90-tal, 75x41 H=186
nr. 746079
1 300 kr
Utropspris: 3 000 kr
9h, 54m, 59s
nr. 746184
2 300 kr
Utropspris: 3 000 kr
11h, 30m, 59s
Skinnsoffor, ett par, Ikea, 2000-tal, L=202
nr. 746544
1 500 kr
Utropspris: 3 000 kr
11h, 15m, 59s
nr. 746607
250 kr
Utropspris: 3 000 kr
3d, 11h, 8m, 59s
Matstolar Blåstation 4 st
nr. 746701
1 100 kr
Utropspris: 3 000 kr
2d, 10h, 46m, 59s
David Rosén, Matbord, fyra stolar, Nordiska Kompaniet, mahogny och skinn, 1950/60-tal, 180 X 105 X 75 cm + en iläggsskiva 55 cm
nr. 746727
125 kr
Utropspris: 3 000 kr
11h, 19m, 59s
Säng, elektrisk, Jensen, exklusive, 105 x 200
nr. 746911
0 kr
Utropspris: 3 000 kr
3d, 10h, 34m, 59s
Skrivbord Engelsk stil med skinnklädd skiva 137 x 76 H= 76
nr. 746874
100 kr
Utropspris: 2 500 kr
3d, 10h, 21m, 59s
Hyllsystem, 1960-tal, teak, 4 gavlar, 4 skåp, 8 hyllplan, höjd 200 cm
nr. 746103
1 300 kr
Utropspris: 2 000 kr
10h, 6m, 59s
Soffa, Howard-stil, 2000-tal, L=250
nr. 746145
50 kr
Utropspris: 2 000 kr
10h, 50m, 59s
Hörnskåp björk 1800-talets första hälft H=196 B=108
nr. 746205
550 kr
Utropspris: 2 000 kr
10h, 55m, 59s
15
15