Utropspris
Spegel 1900-talets andra hälft, furu, hopfälld 148 X 66 cm
nr. 742692
50 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 1h, 35m, 15s
Trädgårdssoffor två stycken, bord, 1900-talts första hälft, soffornas längd 124 cm, hopfällbara
nr. 742690
1 000 kr
Utropspris: 2 000 kr
6d, 1h, 33m, 15s
Pallar, 4 st, allmoge, 1800-tal, H=29 och mindre
nr. 742532
500 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 0h, 53m, 15s
Pall bokstöd mm
nr. 742709
50 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 0h, 52m, 15s
Karmstol Skandiform + bord med glasskiva B=53
nr. 742705
50 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 0h, 50m, 15s
Solstolar, ett par + bord, metall och plast
nr. 742684
350 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 0h, 34m, 15s
Tallrikshylla, IKEA, 80 x 20, H = 100
nr. 742677
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 0h, 28m, 15s
Trädgårdssoffa, gjutjärn och trä, L = 126
nr. 742674
100 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 0h, 26m, 15s
Trädgårdsgrupp, bambu/rotting och glas, bord, 98 x 61, H = 60, 4 karmstolar
nr. 742672
400 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 0h, 24m, 15s
Trädgårdsgrupp, bord, 130 x 70, H = 71, 4 karmstolar
nr. 742669
0 kr
Utropspris: 1 200 kr
6d, 0h, 22m, 15s
Fåtölj, 2000-tal, bredd 80 cm
nr. 742413
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 23h, 49m, 15s
Stolar 3 st "7:an" Arne Jacobsen, Fritz Hansen, Danmark
nr. 742402
175 kr
Utropspris: 2 000 kr
5d, 23h, 41m, 15s
Soffbord med infällda kakelplattor i skivan, 1900-talets andra hälft, diameter 63 cm
nr. 742393
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 23h, 31m, 15s
Stolar 2 st (snarlika), troligtvis Spanien, 17/1800-tal, skinnklädda sitsar och ryggbrickor
nr. 742389
0 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 23h, 27m, 15s
Soffbord, 1900-talets slut, glas och plexiglas, 120 X 120 X 39 cm
nr. 742387
0 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 23h, 25m, 15s
Gungstol 18/1900-tal, senare klädsel
nr. 742386
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 23h, 23m, 15s
Vitrinskåp, 1900-talets andra hälft, 154 X 88 X 37 cm, en nyckel
nr. 742385
650 kr
Utropspris: 1 500 kr
5d, 23h, 21m, 15s
Stol/Utdragssäng, allmoge, 1800-tal 72 X 53 X 94 cm
nr. 742384
125 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 23h, 19m, 15s
Sminkspegel H=63
nr. 742602
50 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 23h, 18m, 15s
Blomsterhylla, Bambu, 1900-talets slut, höjd 140 cm
nr. 742383
150 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 23h, 17m, 15s
Fåtölj funkis
nr. 742601
50 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 23h, 17m, 15s
Bord, 1800-tal, 67 X 48 X 75 cm
nr. 742382
75 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 23h, 15m, 15s
Taburett, 1800-tal, bredd 63 cm
nr. 742381
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 23h, 13m, 15s
Frisörstol konstskinn och metall med fotstöd
nr. 742596
0 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 23h, 12m, 15s