Utropspris
Matrumsmöbel metall o textil bord med glasskiva 180x88 h=72 o 6 stolar
nr. 749676
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 1h, 40m, 37s
Servisdelar Gefle Vinranka mm
nr. 749693
50 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 1h, 51m, 37s
Stol/mord, allmoge stil, 1900-talets andra hälft, furu
nr. 749736
50 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 1h, 11m, 37s
Hörnhylla H=74
nr. 749737
50 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 0h, 58m, 37s
Paraplyställ, B = 46, H = 64
nr. 749755
50 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 1h, 14m, 37s
Spelbord, 1800-tal, tot mått = 90 x 90, H = 77
nr. 749777
50 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 1h, 36m, 37s
Soffa, Nyrokoko, 1800-tal, omklädd, längd 172 cm
nr. 749804
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 1h, 45m, 37s
Tamburmajor, höjd 166 cm
nr. 749817
50 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 1h, 59m, 37s
Matbord, 1900-talets början, 124 X 100 X 75 cm, en iläggsskiva
nr. 749821
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 2h, 5m, 37s
Spegel, 63 X 63 cm
nr. 749899
50 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 2h, 35m, 37s
Hörnsoffa, 1900-talets början, 2 delar, 106 X 119 X 265 cm
nr. 749915
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 0h, 41m, 37s
Matbord ek 1900-talets första hälft 140 X 105 + 3 st ilägg a33 H=78
nr. 749926
50 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 0h, 46m, 37s
Bord jugend, ek, 70x50 H=75
nr. 749950
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 1h, 4m, 37s
Stolar, 9 st, gustaviansk stil
nr. 749972
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
6d, 1h, 18m, 37s
Skrivbord, 1800-tal, ek, 125 X 74 X 76 cm
nr. 749976
50 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 1h, 21m, 37s
Brickbord, Serholt Sweden, 2000-tal, diameter 70 cm
nr. 749977
50 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 1h, 23m, 37s
Tamburmajor, 1900-talets andra hälft, stålrör, höjd 183 cm
nr. 749978
50 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 1h, 25m, 37s
Skrivbordsstol, 1960/70-tal
nr. 749979
50 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 1h, 27m, 37s
Spegel, 61 X 51 cm
nr. 749985
50 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 1h, 39m, 37s
Tamburmajor, metall, Rörmekano Skåne Fagerhult,1900-talets slut, H=180
nr. 749992
50 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 1h, 53m, 37s
Skivspelarmöbel, för 78 varv, funkis, 117 x 79, H = 80
nr. 749998
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
6d, 1h, 22m, 37s
Spegel, m. slipat glas, 76 x 54
nr. 750016
50 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 1h, 27m, 37s
Sminkbord mahogny Karl-Johan 1800-tal 114 X 52 H=170
nr. 750033
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
6d, 1h, 38m, 37s
Stolar ett par 1800-tal
nr. 750034
50 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 1h, 39m, 37s