Internetauktioner varje dag, året runt! Sikö Auktioner är ett
etablerat auktionshus med bas i Skåne som förmedlar auktioner för både privatpersoner och företag. Här kan du hitta föremål för såväl finrum som verkstad. Hjärtligt välkommen!
Köp
Sälj
Dödsbo
Logga in
Bli kund
Sök
Välj kategori
Meny
Alla auktioner
Allmoge
Belysning
Böcker, Musik & Film
Cyklar & Motorfordon
Glas
Guld & Smycken
Hemelektronik & Hushåll
Klockor & Ur
Kläder & Accessoarer
Konst
Kuriosa
Leksaker & Hobby
Mattor & Textil
Möbler & Speglar
Nautica
Porslin & Keramik
Samlarföremål
Silver & Metaller
Vapen & Militaria
Verktyg & Bygg
Övrigt
Om oss
Adresser och öppettider
Dödsbon & Hela hem
Transport
Köp
Sälj
Bli kund
Dansk
Sök
Användarvillkor & prislista
Aktuellt
Lediga tjänster
Hjälp
Möbler & Speglar
Högst bud
Kortast tid kvar
Längst tid kvar
Senast publicerade
Utropspris
Högst bud
Alla städer
Alla städer
Kristianstad
Malmö
Karlskrona
Karmstolar 2 st Italien, 1900-talets andra hälft, kromat stålrör och konstskinn
nr. 749145
Aktuellt bud:
150 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 15h, 28m, 18s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Sängbord ett par rotting/bambu B=54
nr. 749161
Aktuellt bud:
150 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 15h, 42m, 18s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Barskåp, 1900-talets senare hälft, H=75 D=50
nr. 749168
Aktuellt bud:
150 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 15h, 34m, 18s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Hundkorg, rotting, 90 X 60 X 42 cm
nr. 749206
Aktuellt bud:
150 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 16h, 14m, 18s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Sideboard, Gustaviansk-stil, 1900-talets andra hälft, 165 X 45 X 74 cm
nr. 748259
Aktuellt bud:
125 kr
Utropspris: 1 500 kr
16h, 46m, 18s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Gungstol, 1900-talets mitt, björk, bredd 58 cm
nr. 748279
Aktuellt bud:
125 kr
Utropspris: 600 kr
17h, 2m, 18s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Spegel 1930/40-tal, blästrad dekor, 94 X 42 cm
nr. 748309
Aktuellt bud:
125 kr
Utropspris: 400 kr
17h, 30m, 18s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Badrumsskåp, Trip Trap, Danmark, teak, handtag i rostfritt stål, 52 X 52 X 19 cm
nr. 748316
Aktuellt bud:
125 kr
Utropspris: 1 000 kr
17h, 44m, 18s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Spegel och lampetter, 1940-tal, slipad dekor, höjd 51 cm och lägre
nr. 748337
Aktuellt bud:
125 kr
Utropspris: 800 kr
1d, 15h, 40m, 18s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Karmstol, ek, klädd sits, 1800-talets slut
nr. 748411
Aktuellt bud:
125 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 16h, 22m, 18s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Spegel, 125 x 40
nr. 748567
Aktuellt bud:
125 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 16h, 22m, 18s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Soffbord, trä, svartlackad ek, B = 82, H = 58
nr. 748746
Aktuellt bud:
125 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 16h, 52m, 18s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Trädgårdsstolar, ett par, metall, flätade sitsar och ryggar, sitt H=45
nr. 748956
Aktuellt bud:
125 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 15h, 58m, 18s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Satsbord teak bok 3 delar B=49 och mindre
nr. 749183
Aktuellt bud:
125 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 15h, 54m, 18s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Skrivbordsstolar 2 st, "Detroit" JOHANSON DESIGN, kromad metall och skinn
nr. 748228
Aktuellt bud:
100 kr
Utropspris: 2 000 kr
16h, 28m, 18s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Matbord, stolar 4 st, Gustaviansk-stil, 1900-talets andra hälft, bordets längd 125 cm
nr. 748265
Aktuellt bud:
100 kr
Utropspris: 800 kr
16h, 50m, 18s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Amerikakoffert, trä, 47 x 86, H = 51
nr. 748267
Aktuellt bud:
100 kr
Utropspris: 500 kr
15h, 23m, 18s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Bokhylla, 1920/30-tal, bonad björk, 201 X 29 X 134 cm
nr. 748283
Aktuellt bud:
100 kr
Utropspris: 2 000 kr
17h, 10m, 18s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Speglar 2 st, 1900-talets andra hälft, höjd 81-82 cm
nr. 748305
Aktuellt bud:
100 kr
Utropspris: 400 kr
17h, 24m, 18s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Sidobord med lådor i sargen, 1930-tal, bonad björk, 91 X 48 X 79 cm, en nyckel
nr. 748400
Aktuellt bud:
100 kr
Utropspris: 1 000 kr
1d, 16h, 10m, 18s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Stolsdynor för par loungefåtöljer
nr. 748494
Aktuellt bud:
100 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 15h, 21m, 18s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Stolar, 4 st, ek, 1900-talets senare hälft
nr. 748513
Aktuellt bud:
100 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 15h, 26m, 18s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Trädgårdsstolar 4 st, furu, hopfällbar + bord i teak
nr. 748726
Aktuellt bud:
100 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 16h, 32m, 18s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Matgrupp, Gustaviansk-stil, 1900-talets andra hälft, stolar 6 st, bord, 140 X 100 X 74 cm + 2 iläggsskivor
nr. 748738
Aktuellt bud:
100 kr
Utropspris: 1 500 kr
17h, 19m, 18s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
1
2
3
4
5
6
7
...
13
1
...
5
...
13