Utropspris
Fåtölj, 2000-tal, tillverkad av behandlad juteväv, B=54
nr. 748575
200 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 18h, 22m, 13s
Väggskåp, ek, 1900-talets senare hälft, H=70 B=51
nr. 748788
200 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 18h, 2m, 13s
Slagbord 1900-tal B=78 tot L=119 H=75
nr. 748994
200 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 19h, 40m, 13s
Trädgårdssoffa gjutjärn äldre L=128
nr. 749030
200 kr
Utropspris: 1 200 kr
4d, 18h, 19m, 13s
Trädgårdssoffa + 2 st stolar L= 128
nr. 749057
200 kr
Utropspris: 1 200 kr
4d, 18h, 42m, 13s
Fågelbad, metall, 1900-talets senare hälft, H=74
nr. 749058
200 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 18h, 58m, 13s
Hatthylla, aluminium, 1900-talets andra hälft, längd 100 cm
nr. 749189
200 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 18h, 28m, 13s
Bord på hjul, rostfritt 60x50 H=81
nr. 748341
175 kr
Utropspris: 600 kr
18h, 24m, 13s
Butlerbord på hjul 86x66 H=61
nr. 748366
175 kr
Utropspris: 300 kr
18h, 44m, 13s
nr. 748616
175 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 18h, 34m, 13s
Fåtölj, 1960-tal, teak, konstskinn, bredd 65 cm
nr. 748619
175 kr
Utropspris: 1 000 kr
2d, 18h, 38m, 13s
Vitrinskåp, 1900-talets andra hälft, 146 X 70 X 35 cm
nr. 748743
175 kr
Utropspris: 1 000 kr
2d, 19h, 22m, 13s
Skåp, 1700-tal, ek, 145 X 42 X 63 cm
nr. 748781
175 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 17h, 52m, 13s
Matbord, Skovby, Danmark, 1900-talets slut, Modell:DC06B, bok, vridbar skiva med 3 utfällbara iläggsskivor, diameter 120 cm
nr. 748866
175 kr
Utropspris: 3 000 kr
3d, 18h, 50m, 13s
nr. 749100
175 kr
Utropspris: 2 000 kr
4d, 19h, 46m, 13s
Karmstolar ett par, bambu och rotting, 1900-talets slut
nr. 748321
150 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 17h, 50m, 13s
Spegel, 1900-talets slut, 157 X 70 cm
nr. 748325
150 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 17h, 58m, 13s
Telefonhylla teak & metall B=32
nr. 748373
150 kr
Utropspris: 300 kr
18h, 49m, 13s
Fällbord, 1800-tal, skiva i masurbjörk, diameter 72 cm
nr. 748419
150 kr
Utropspris: 600 kr
1d, 19h, 4m, 13s
Kryddhylla , Reda, 39 X 23 X 22 cm + en lös kryddburk Boet
nr. 748461
150 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 19h, 52m, 13s
Skänk/disk, 1900-talets tidigare hälft, H=90 L=166 B=66
nr. 748569
150 kr
Utropspris: 1 000 kr
2d, 18h, 10m, 13s
Bänkar, ett par, "Molger" Ikea, L=78 H=50
nr. 748574
150 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 18h, 20m, 13s
Kontorsstol, Dan Form, skinn, B=57
nr. 748579
150 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 18h, 28m, 13s
Matbord, 1960-tal, teak, 120 X 80 X 74 cm, 2 utdragsskivor
nr. 749097
150 kr
Utropspris: 1 500 kr
4d, 19h, 40m, 13s