Utropspris
Österlund olja på duk 63 X 98
nr. 747573
250 kr
Utropspris: 600 kr
9h, 20m, 33s
Santos Chavez träsnitt 35 / 60 54 x 44
nr. 747543
175 kr
Utropspris: 800 kr
9h, 1m, 33s
Patrick Jannin litografi 50/60 81 X 74
nr. 747540
850 kr
Utropspris: 1 000 kr
9h, 0m, 33s
Nissan Engel litografi 24/75 49 X 64
nr. 747538
700 kr
Utropspris: 500 kr
8h, 59m, 33s
Otydligt signerad litografi 32 X 46
nr. 747537
0 kr
Utropspris: 400 kr
8h, 58m, 33s
Thommas Hamann litografi 5/60 29 X 79
nr. 747536
250 kr
Utropspris: 600 kr
8h, 57m, 33s
Johannes Olsson blandteknik osignerad 61 X 85
nr. 747535
850 kr
Utropspris: 6 000 kr
8h, 56m, 33s
Maria Ronnehed blandteknik 100 X 70
nr. 747534
2 600 kr
Utropspris: 4 000 kr
8h, 55m, 33s
Ulf Onsberg litografi 77/170 42 X 43
nr. 747533
150 kr
Utropspris: 400 kr
8h, 54m, 33s
Bo Larsson litografi 31/190 47 X 64
nr. 747530
125 kr
Utropspris: 600 kr
8h, 53m, 33s
Brittmarie Sundström litografi 69/190 58 X 76
nr. 747527
125 kr
Utropspris: 600 kr
8h, 52m, 33s
Anders Wallin 2002 akvarell 76 X 105, rammått 91 X 119
nr. 747524
5 200 kr
Utropspris: 6 000 kr
8h, 51m, 33s
Henri de Toulouse-Lautrec, efter , litografier 2 st, numrerade, 27 X 20 cm och mindre
nr. 747484
900 kr
Utropspris: 1 000 kr
8h, 46m, 33s