Utropspris
Mikael Kihlman, etsning, 164/240, 33 X 28 cm
nr. 748724
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 5h, 58m, 17s
Sydd tavla 41 X 80
nr. 748720
50 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 6h, 9m, 17s
Saul Steinberg, litografi, 72 X 55 cm
nr. 748733
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 6h, 10m, 17s
Otydligt signerad olja på duk 44 X 53
nr. 748723
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 6h, 12m, 17s
Britt Frykstrand Fajersson akvarell 22 X 32
nr. 748727
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 6h, 13m, 17s
Otydligt signerad olja på duk 54 X 45
nr. 748728
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 6h, 14m, 17s
Hugo Borgström, olja på duk, 60 X 49 cm
nr. 748735
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 6h, 14m, 17s
Tavlor + spegel 42 X 48 och mindre
nr. 748731
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 6h, 15m, 17s
Birgitte Södergaard litografier 4 st 39 X 29
nr. 748737
100 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 6h, 16m, 17s
Hansen olja på duk 37 X 45
nr. 748759
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 6h, 32m, 17s
Otydligt signerad olja på duk 45 X 65
nr. 748763
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 6h, 35m, 17s
Lundström olja på duk 32 X 40
nr. 748764
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 6h, 36m, 17s
G Svensson olja på duk 45 X 54
nr. 748765
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 6h, 37m, 17s