Utropspris
Björn Krestesen, färglitografi 109/150, 60 x 81
nr. 748686
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 0h, 26m, 13s
Tom Ringberg olja på duk 65 X 65
nr. 748687
125 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 0h, 27m, 13s
nr. 748688
75 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 0h, 28m, 13s
nr. 748621
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 0h, 29m, 13s
Birgersdotter -94 akvarell/tusch 24 X 23
nr. 748689
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 0h, 29m, 13s
Otydligt signerad litografi 25/350 58 X 42
nr. 748690
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 0h, 30m, 13s
Angcelo von Fürsten, olja på duk och pannå, 59 X 44 cm och mindre
nr. 748622
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 0h, 31m, 13s
Stilleben, olja på duk, oidentifierad konstnär, 34 X 29 cm
nr. 748624
50 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 0h, 35m, 13s
Plansch, 22/25, signerad, oidentifierad konstnär, 68 X 49 cm
nr. 748641
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 0h, 41m, 13s
Utställningsaffisch, Pablo Picasso, 1970, 73 X 49 cm
nr. 748644
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 0h, 43m, 13s
Utställningsaffisch, Joan Miró, 1979, Fondation Maeght, 84 X 49 cm
nr. 748646
50 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 0h, 45m, 13s
Richard Ryan (född 1974) serigrafi, 6/250, 74 X 52 cm
nr. 748647
200 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 0h, 47m, 13s
Mikael Kihlman, etsning, 164/240, 33 X 28 cm
nr. 748724
125 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 0h, 49m, 13s
Sydd tavla 41 X 80
nr. 748720
50 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 1h, 0m, 13s
Saul Steinberg, litografi, 72 X 55 cm
nr. 748733
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 1h, 1m, 13s
Otydligt signerad olja på duk 44 X 53
nr. 748723
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 1h, 3m, 13s
Britt Frykstrand Fajersson akvarell 22 X 32
nr. 748727
50 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 1h, 4m, 13s
Otydligt signerad olja på duk 54 X 45
nr. 748728
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 1h, 5m, 13s
Hugo Borgström, olja på duk, 60 X 49 cm
nr. 748735
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 1h, 5m, 13s
Tavlor + spegel 42 X 48 och mindre
nr. 748731
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 1h, 6m, 13s
Birgitte Södergaard litografier 4 st 39 X 29
nr. 748737
150 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 1h, 7m, 13s
Hansen olja på duk 37 X 45
nr. 748759
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 1h, 23m, 13s
Otydligt signerad olja på duk 45 X 65
nr. 748763
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 1h, 26m, 13s
Lundström olja på duk 32 X 40
nr. 748764
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 1h, 27m, 13s