Oidentifierad
Oidentifierad
Hans Johnfors
Oidentifierad
Oidentifierad
Beck
Joan Miró
Tavlor/tryck
Gunnar S Gundersen
Tavlor
Joan Miró
Vivian Karlsson
Lars Hall
Gun Bellan
Osignerad
Litografier
Gun Bellan
Akvarell
Maria Manuela Vintilescu
Oidentifierad
Oidentifierad
Gunilla Mann
Monica Gilhorn
Gellerstedt