Utropspris
Utropspris
nr. 747770
0 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 1h, 45m, 55s
nr. 747772
0 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 1h, 46m, 55s
Hans Johnfors, etsning, 206/350, bladmått 34x39
nr. 747799
75 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 2h, 43m, 55s
Oidentifierad konstnär, 2 st, olja på pannå, 25x14
nr. 747802
50 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 2h, 45m, 55s
Oidentifierad konstnär, olja på duk, 67x53
nr. 747804
125 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 2h, 49m, 55s
Beck & Jung, computer print, 33/150, 35x25
nr. 747806
50 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 2h, 53m, 55s
Joan Miró affisch Kristianstad konsthall 39 X 29
nr. 747816
50 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 2h, 1m, 55s
Tavlor/tryck 2 st Paris 30 X 90 och mindre
nr. 747817
0 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 2h, 2m, 55s
Gunnar S Gundersen litografi 92/100 67 X 50
nr. 747819
125 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 2h, 3m, 55s
Tavlor tryck 2 st 39 X 49
nr. 747824
75 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 2h, 8m, 55s
Joan Miró plansch 79 X 59
nr. 747834
0 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 2h, 12m, 55s
Vivian Karlsson, akvarell, 46x33
nr. 747954
0 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 2h, 15m, 55s
Lars Hall olja på duk 37 X 75
nr. 747959
0 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 1h, 29m, 55s
Gun Bellan olja på duk 37 X 45
nr. 747960
50 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 1h, 30m, 55s
Osignerad olja på duk 18-1900-tal 23 X 31
nr. 747964
75 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 1h, 33m, 55s
Litografier 2 st Gun Bellan och Bertil Persson, rammått 28 X 30 och mindre
nr. 747970
50 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 1h, 39m, 55s
Gun Bellan olja på duk 34 X 26
nr. 747972
50 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 1h, 41m, 55s
Akvarell, oidentifierad konstnär, signerad: G.L -1917, 35 X 30 cm
nr. 748119
50 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 1h, 55m, 55s
Maria Manuela Vintilescu, plansch, 69 X 49 cm
nr. 748136
50 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 2h, 9m, 55s
Oidentifierad konstnär, olja på duk, 59 X 39 cm
nr. 748208
50 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 1h, 21m, 55s
Oidentifierad konstnär, olja på duk, 48 X 38 cm
nr. 748209
50 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 1h, 23m, 55s
Gunilla Mann, plansch 67x47
nr. 748243
50 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 2h, 39m, 55s
Monica Gilhorn, litografi 119/250, 51x42
nr. 748245
50 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 2h, 41m, 55s
Gellerstedt, fotografi, -1989, 16 x 21
nr. 748285
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 1h, 3m, 55s