Utropspris
Utropspris
nr. 747464
100 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 1h, 40m, 10s
Oidentifierad konstnär, olja på duk 57x27, otydligt signerad
nr. 747473
0 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 0h, 4m, 10s
Ulf Onsberg litografi 77/170 42 X 43
nr. 747533
50 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 23h, 26m, 10s
Otydligt signerad litografi 32 X 46
nr. 747537
0 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 23h, 30m, 10s
Otydligt signerad olja på duk 69 X 85
nr. 747585
100 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 0h, 3m, 10s
R Hansen olja på duk 48 X 59
nr. 747591
300 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 0h, 8m, 10s
nr. 747635
0 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 1h, 30m, 10s
nr. 747638
50 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 1h, 38m, 10s
nr. 747643
0 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 23h, 16m, 10s
Gertrud Wråke-Lindqvist, olja på duk, 54x44
nr. 747654
100 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 23h, 38m, 10s
Max Walter Svanberg, tryck, 22x26
nr. 747656
50 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 23h, 42m, 10s
Carl Oskar Larsson, Olja på pannå, 44x34
nr. 747657
50 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 23h, 44m, 10s
Bertil Berg litografi 27/63 72 X 55
nr. 747694
125 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 23h, 14m, 10s
Bert Jonny Nilsson litografi 241/275 46 X 62
nr. 747696
100 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 23h, 16m, 10s
Leopold Peer litografi 24/100 42 X 52
nr. 747697
250 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 23h, 17m, 10s
Asger Kronborg, olja på pannå, 130 X 92 cm
nr. 747705
50 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 23h, 56m, 10s
nr. 747708
0 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 23h, 58m, 10s
Oidentifierad konstnär, litografi 104/370, 66 X 48 cm
nr. 747715
0 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 0h, 0m, 10s
Oljemålningar 2 st bla A Lövdén 23 X 29 och mindre
nr. 747794
100 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 0h, 18m, 10s
Plansch Marilyn Monroe 90 X 60
nr. 747861
175 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 0h, 57m, 10s
Skulptur, textil monterad på träplatta, oidentifierad konstnär, 50 X 34 X 20 cm
nr. 747901
150 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 23h, 48m, 10s
Nils E. Johansson, litografier 2 st, 43 X 35 cm
nr. 748142
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 0h, 40m, 10s
Otto Goetze, etsningar 2 st, 38 X 27 cm
nr. 748210
75 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 23h, 50m, 10s
Oidentifierad konstnär, olja på duk 35x55, signerad "Pulinge"
nr. 748241
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 1h, 2m, 10s