Utropspris
Utropspris
nr. 747789
100 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 7h, 28m, 21s
Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad W.F 1933. 68x49
nr. 747803
150 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 8h, 26m, 21s
Staffli, dukar, rullbord, färger, penslar mm
nr. 747902
400 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 7h, 4m, 21s
Christer Bording (Född 1948) skulptur, diabas och glas, höjd 17,5 cm
nr. 748034
250 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 8h, 58m, 21s
David Gerstein skulptur, lackerad metall, höjd 36 cm
nr. 748079
50 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 6h, 56m, 21s
Oidentifierad konstnär, olja på duk 44,5x64,5, mongramsignerad "GP"
nr. 748099
100 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 7h, 15m, 21s
Nils E. Johansson, litografier 5 st, 65 X 11 cm
nr. 748104
400 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 7h, 18m, 21s
nr. 748293
75 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 6h, 48m, 21s
Felix Recondo, etsning 20/50, 46 X 46 cm
nr. 748312
0 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 8h, 48m, 21s
nr. 748334
100 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 6h, 59m, 21s
Anders Appelqvist, färglitografi 36 x 26, 107/290
nr. 747261
300 kr
Utropspris: 500 kr
6h, 50m, 21s
Gottfrid Olsson, olja på duk, 49 x 36
nr. 747262
125 kr
Utropspris: 500 kr
6h, 51m, 21s
Nina Thorgeirsdottir, färglitografi, EA, dagmått = 54 x 45
nr. 747263
250 kr
Utropspris: 500 kr
6h, 52m, 21s
Ellis Wallin olja på duk 54 X 45
nr. 747316
100 kr
Utropspris: 500 kr
7h, 28m, 21s
Bertil Berntsson litografi 32 X 26
nr. 747324
125 kr
Utropspris: 500 kr
7h, 36m, 21s
Knut Anerud, olja på pannå, 1975, 69 x 58
nr. 747375
50 kr
Utropspris: 500 kr
8h, 15m, 21s
Carl Fredholm, olja på pannå, 33 x 42
nr. 747377
50 kr
Utropspris: 500 kr
8h, 17m, 21s
nr. 747410
0 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 6h, 33m, 21s
Mats Aronsson akvarell 24 X 43
nr. 747436
350 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 6h, 55m, 21s
Nissan Engel litografi 24/75 49 X 64
nr. 747538
700 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 6h, 45m, 21s
Koenig olja på duk 59 X 89
nr. 747576
400 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 7h, 9m, 21s
Stig Grip, fotografi, signerat, 100 X 70 cm
nr. 747645
0 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 6h, 34m, 21s
Otydligt signerad litografi 47 X 61
nr. 747698
50 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 6h, 32m, 21s
Hildegard Falk, tavlor 2 st olja på duk, 67 X 48 cm och mindre
nr. 747773
50 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 7h, 50m, 21s