Utropspris
Ivar-hyllor, 26 hyllplan, 10 gavlar
nr. 749102
600 kr
Utropspris: 3 000 kr
4d, 18h, 6m, 3s
nr. 749103
600 kr
Utropspris: 3 000 kr
4d, 18h, 8m, 3s
Byrå, 1800-tal, avlutad furu, 121 X 92 X 50 cm
nr. 749105
50 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 18h, 12m, 3s
Karmstolar, ett par, rokokostil, 1900-talets senare hälft, B=63
nr. 749108
0 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 18h, 14m, 3s
Soffor, 2 st + soffbord, rotting, 1900-talets slut, L=128
nr. 749109
400 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 18h, 16m, 3s
Byrå, ek, 1900-talets början, H=100 B=107
nr. 749110
0 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 18h, 18m, 3s
Fåtöljer, ett par + soffbord i rotting, 19/2000-tal
nr. 749112
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 18h, 20m, 3s
Tamburmajor, 1900-talets senare hälft, H=173
nr. 749115
0 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 18h, 22m, 3s
Soffbord med marmorskiva, underrede i metall, H=49 L=123
nr. 749130
75 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 18h, 30m, 3s
Karmstolar ett par 1800-tal, ek
nr. 749133
0 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 18h, 34m, 3s
Cafébord, underrede i gjutjärn, marmorskiva, 1900-tal, H=72 D=60
nr. 749134
350 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 18h, 36m, 3s
Hörnskåp 1800-tal 2-delat H=175 B=104
nr. 749119
0 kr
Utropspris: 1 500 kr
5d, 16h, 6m, 3s
Karmstolar 8 st, Eje Ström AB, Gamleby.1900-talets andra hälft
nr. 749135
900 kr
Utropspris: 2 000 kr
5d, 16h, 6m, 3s
Kontorsstol 1970-tal
nr. 749124
50 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 16h, 8m, 3s
Fåtölj, 1800-tal, framben med hjul
nr. 749136
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 16h, 8m, 3s
Väggskåp 1900-tal 41 X 20 H=63
nr. 749125
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 16h, 9m, 3s
Spegel 126 X 46
nr. 749126
50 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 16h, 10m, 3s
Imperialsäng, barnmodell, bäddmått = max 72 x 190
nr. 749127
75 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 16h, 11m, 3s
Svanhalsfåtölj 1800-tal
nr. 749128
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 16h, 12m, 3s
Fåtölj, "Lamino", Yngwe Ekström, Swedese, m. fotpall
nr. 749129
3 000 kr
Utropspris: 8 000 kr
5d, 16h, 13m, 3s
Sideboard teak 2 st + byrå 128 X 43 H=61 och mindre
nr. 749132
75 kr
Utropspris: 2 000 kr
5d, 16h, 14m, 3s
Spegel, 1800-tal, mahogny, 170 X 77 cm
nr. 749139
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 16h, 14m, 3s
Karmstolar 2 st Italien, 1900-talets andra hälft, kromat stålrör och konstskinn
nr. 749145
150 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 16h, 18m, 3s
Fåtölj med fotpall, skinn, 1900-talets senare hälft, B=83
nr. 749148
50 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 16h, 20m, 3s