Utropspris
Trädgårdsstolar, 3 st, teak
nr. 749605
750 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 0h, 27m, 21s
Sybord, Selva, Italien, med intarsia, 70x65x36 cm
nr. 749604
75 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 0h, 25m, 21s
Stol med flätad sits, 2000-tal, H=78 cm
nr. 749592
0 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 0h, 21m, 21s
Sängbord, ett par, 1900-talets mitt, 52xx50x34 cm
nr. 749583
750 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 0h, 19m, 21s
Karmstol. konstläder, 1900-talets mitt, H=84 cm
nr. 749577
200 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 0h, 17m, 21s
Karmstolar ett par rokokostil
nr. 749466
100 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 0h, 15m, 21s
Pelarbord 2st H=72 & mindre
nr. 749464
50 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 0h, 14m, 21s
Amerikansk gungstol
nr. 749462
0 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 0h, 12m, 21s
Bord Blå Station 70 X 70 H=72
nr. 749457
750 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 0h, 8m, 21s
Arbetsstolar 2 st, 1900-talets andra hälft, klädsel i galon, ställbara
nr. 749536
50 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 23h, 59m, 21s
Piedestal, 1800-talets slut, svärtat trä med mässingsdetaljer och kedjor, höjd 92 cm
nr. 749530
75 kr
Utropspris: 600 kr
1d, 23h, 47m, 21s
Piedestal med marmorskivor, höjd 75 cm
nr. 749528
125 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 23h, 43m, 21s
Stuvbitar, skinn, ca 16,5 kilo
nr. 749527
125 kr
Utropspris: 1 000 kr
1d, 23h, 41m, 21s
Stuvbitar, skinn, ca 14,5 kilo
nr. 749526
125 kr
Utropspris: 1 000 kr
1d, 23h, 39m, 21s
Stuvbitar, skinn, ca 15 kilo
nr. 749525
250 kr
Utropspris: 1 000 kr
1d, 23h, 37m, 21s
Stuvbitar, skinn, ca 17 kilo
nr. 749524
175 kr
Utropspris: 1 000 kr
1d, 23h, 35m, 21s
Stuvbitar, skinn, ca 17,5 kilo
nr. 749523
500 kr
Utropspris: 1 000 kr
1d, 23h, 33m, 21s
Bockar, 5 st, 2000-tal, ställbara i höjd lägsta H=70
nr. 749521
350 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 23h, 29m, 21s
Vitrinskåp, 1900-talets slut, 198 X 53 X 42 cm
nr. 749517
50 kr
Utropspris: 600 kr
1d, 23h, 25m, 21s
Bordsskiva, Travertin, 122 X 80 X 2 cm
nr. 749516
300 kr
Utropspris: 600 kr
1d, 23h, 23m, 21s
Pinnstolar 4st
nr. 749389
125 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 23h, 18m, 21s
Byrå med marmorskiva, rokokostil, 1900-talets mitt, H=80 B=100
nr. 749509
750 kr
Utropspris: 2 000 kr
1d, 1h, 41m, 21s
Karmstol, Gripsholms-modell, 1900-talets andra hälft, bredd 66 cm
nr. 749499
0 kr
Utropspris: 600 kr
1d, 1h, 25m, 21s
Vitrinskåp, 1900-talets slut, 185 X 97 X 38 cm
nr. 749498
100 kr
Utropspris: 1 000 kr
1d, 1h, 23m, 21s