Utropspris
Spegel, 1800-tal, mahogny, 170 X 77 cm
nr. 749139
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 14h, 48m, 43s
Hatthyllor ett par Ikea B=60
nr. 749165
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 15h, 10m, 43s
Trädgårdsstolar 6 st, 2000-tal, stålrör och teak
nr. 749172
0 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 15h, 4m, 43s
Emmafåtölj plysch
nr. 749178
0 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 15h, 15m, 43s
Pelarbord rokokostil B=98
nr. 749186
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 15h, 20m, 43s
Hatthylla, metall & plast L=140
nr. 749187
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 15h, 21m, 43s
Hörnvitrinskåp H=180 B=82
nr. 749192
0 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 15h, 25m, 43s
Sideboard, 1920-tal, bonad björk, svärtade ben, en nyckel, 168 X 57 X 84 cm
nr. 749205
0 kr
Utropspris: 2 000 kr
5d, 15h, 36m, 43s
Soffbord, 1900-talets andra hälft, längd 115 cm
nr. 749209
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 15h, 42m, 43s
Soffbord, 1900-talets slut, 130 X 80 XZ 53 cm
nr. 749210
0 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 15h, 44m, 43s
Massagestol, Kilberry
nr. 749211
0 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 15h, 46m, 43s
Skinnsoffa, 1900-talets andra hälft, längd 230 cm
nr. 749212
0 kr
Utropspris: 2 000 kr
5d, 15h, 48m, 43s
Skåp, , 1920-tal, bonad björk, svärtade ben, en nyckel, 150 X 52 X 157 cm
nr. 749213
0 kr
Utropspris: 2 000 kr
5d, 15h, 50m, 43s
Skinnsoffa, 2000-tal, 305 X 175 X 90 cm
nr. 749221
0 kr
Utropspris: 1 500 kr
5d, 15h, 54m, 43s
Fåtölj, 1900-talets första hälft, senare omklädd i skinn, bredd 66 cm
nr. 749237
0 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 16h, 18m, 43s
Halvmånebord, 1800-tal, 110 x 54, H = 78
nr. 749239
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 15h, 41m, 43s
Skolbänk, dubbel, 1900-talets början, L = 105
nr. 749243
0 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 15h, 44m, 43s
Sideboard furu 135 X 44 H=80
nr. 749277
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 14h, 48m, 43s
Marmorbyrå 3 lådor 50 X 30 H=70
nr. 749281
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 14h, 52m, 43s
Stolar 4 st rokokostil
nr. 749282
0 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 14h, 53m, 43s
Marmorpiedestal H=66
nr. 749283
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 14h, 54m, 43s
Bord 2 st äldre H=74 och mindre
nr. 749285
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 14h, 56m, 43s
Spegel furu 122 X 69
nr. 749290
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 14h, 59m, 43s
Stolar 2 + 2 äldre
nr. 749291
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 15h, 0m, 43s