Utropspris
Utropspris
Piedestal i trä, höjd 80 cm
nr. 750098
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 15h, 18m, 46s
Symaskin, Husqvarna, 1900-talets första hälft
nr. 750104
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 15h, 24m, 46s
Blomsterbänk med insats i rostfritt stål, 106 x 30 cm, h = 45 cm
nr. 750120
75 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 15h, 42m, 46s
Karmstol, 1800-tal, bredd 51 cm
nr. 750122
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 15h, 44m, 46s
Byrå, 1900 -talets första hälft, 79 x 47 cm, h = 76 cm
nr. 750149
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 16h, 6m, 46s
Karmstolar 4 st, Italien 1900/2000-tal
nr. 750154
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 16h, 10m, 46s
Bord, skiva i mahogny, 1800-talets senare hälft, 62 x 50 cm, h = 62 cm
nr. 750155
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 16h, 12m, 46s
Lampbord, 1900 - talets första hälft, 57 x 38 cm, h = 74 cm
nr. 750173
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 16h, 20m, 46s
Bokhylla, betsad furu, 1900 talets första hälft, 165 x 27 cm, h = 96 cm
nr. 750175
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 16h, 24m, 46s
Klaffbyrå / bokhylla, betsad trä, 90 x 40 cm, h= 183 cm
nr. 750177
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 16h, 28m, 46s
Hallspegel, laserat ek, 1900talets senare hälft, 110 x 44 cm
nr. 750180
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 16h, 34m, 46s
Trädgårdsstol, 1900-talets andra hälft
nr. 750181
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 16h, 36m, 46s
Soffbord, skiva i ek, metallfot, 2000-tal diameter 95 cm, höjd 53 cm
nr. 750203
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 16h, 58m, 46s
nr. 750204
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 17h, 0m, 46s
nr. 750205
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 17h, 2m, 46s
Karmstol, 1900-talets början
nr. 748944
175 kr
Utropspris: 300 kr
15h, 36m, 46s
Trädgårdsstolar, ett par, metall, flätade sitsar och ryggar, sitt H=45
nr. 748956
800 kr
Utropspris: 300 kr
15h, 50m, 46s
Lådspegel H=64
nr. 749114
0 kr
Utropspris: 300 kr
16h, 23m, 46s
Kontorsstol 1970-tal
nr. 749124
50 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 15h, 10m, 46s
Väggskåp 1900-tal 41 X 20 H=63
nr. 749125
50 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 15h, 11m, 46s
Fåtölj, 1800-tal, framben med hjul
nr. 749136
0 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 15h, 10m, 46s
Hatthyllor ett par Ikea B=60
nr. 749165
50 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 15h, 38m, 46s
Hatthylla, Rio, längd 100 cm
nr. 749184
50 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 15h, 44m, 46s
Hundkorg, rotting, 90 X 60 X 42 cm
nr. 749206
450 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 16h, 6m, 46s