Utropspris
Pall, pigtittare och hylla, B = 59 o mindre
nr. 749217
50 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 11h, 28m, 21s
Trädgårdsbord + 4 karmstolar, 1900/2000-tal, bordet132 X 71 X 67 cm
nr. 749204
100 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 11h, 30m, 21s
Sideboard, 1920-tal, bonad björk, svärtade ben, en nyckel, 168 X 57 X 84 cm
nr. 749205
0 kr
Utropspris: 2 000 kr
5d, 11h, 32m, 21s
Hundkorg, rotting, 90 X 60 X 42 cm
nr. 749206
150 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 11h, 34m, 21s
Skrivbord, fristående, 1900-talets första hälft, 165 X 84 X 81 cm
nr. 749207
75 kr
Utropspris: 1 500 kr
5d, 11h, 36m, 21s
Järnsäng, max bäddmått = ca 75 x 185
nr. 749238
50 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 11h, 36m, 21s
Halvmånebord, 1800-tal, 110 x 54, H = 78
nr. 749239
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 11h, 37m, 21s
Soffbord, 1900-talets andra hälft, längd 115 cm
nr. 749209
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 11h, 38m, 21s
Hatthylla, 1940-50-tal, L = 80
nr. 749240
100 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 11h, 38m, 21s
Skolbänk, 1900-talets andra hälft, B = 64, H = 75 + stol
nr. 749241
50 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 11h, 39m, 21s
Soffbord, 1900-talets slut, 130 X 80 XZ 53 cm
nr. 749210
0 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 11h, 40m, 21s
Skolbänk, dubbel, 1900-talets början, L = 105
nr. 749243
0 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 11h, 40m, 21s
Baktråg m. underrede, 1900-talets första hälft, L = 142, tot H = 81
nr. 749244
75 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 11h, 41m, 21s
Massagestol, Kilberry
nr. 749211
0 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 11h, 42m, 21s
Skinnsoffa, 1900-talets andra hälft, längd 230 cm
nr. 749212
0 kr
Utropspris: 2 000 kr
5d, 11h, 44m, 21s
Bänkgavlar sten metall 48 X 21 H=41
nr. 749250
50 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 11h, 44m, 21s
Skåp, , 1920-tal, bonad björk, svärtade ben, en nyckel, 150 X 52 X 157 cm
nr. 749213
0 kr
Utropspris: 2 000 kr
5d, 11h, 46m, 21s
Skinnsoffa, 2000-tal, 305 X 175 X 90 cm
nr. 749221
0 kr
Utropspris: 1 500 kr
5d, 11h, 50m, 21s
Bord med stenskiva, 138 X 78 X 75 cm
nr. 749223
50 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 11h, 52m, 21s
Trädgårdsstol äldre
nr. 749266
75 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 11h, 52m, 21s
Fåtölj, 1900-talets första hälft, senare omklädd i skinn, bredd 66 cm
nr. 749237
0 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 12h, 14m, 21s
Barbord, 180 X 65 X 110 cm
nr. 749242
50 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 12h, 16m, 21s
Skåp 4 st + byrå, 1970-tal, ek, bredd 60-80 cm
nr. 749259
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 12h, 26m, 21s
Hurtsar 2 + 1 , 1900-talets andra hälft, höjd 28-56 cm
nr. 749260
50 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 12h, 28m, 21s