Utropspris
Utropspris
Metallreliefer, ett par, jugendmodell, 51 x 24
nr. 751024
125 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 18h, 29m, 15s
Gert Kaffa, krita, 35 x 56
nr. 751032
50 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 16h, 33m, 15s
Oidentifierad konstnär, olja på duk, 38 x 49, signerad M de Jonge
nr. 751096
75 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 17h, 16m, 15s
Bertil Landelius, olja på duk, 45 x 65
nr. 751100
0 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 17h, 19m, 15s
Tavla, broderad, 1900-talets början, 53 X 44 cm
nr. 751170
50 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 16h, 50m, 15s
Bengt Böckman, litografi 25/100 40x38
nr. 751195
50 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 17h, 58m, 15s
Bo Åke Adamsson litografi 11/260 65 X 49
nr. 751213
75 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 18h, 15m, 15s
Marion Belin litografi 34/390 48 X 65
nr. 751223
75 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 18h, 21m, 15s
Esaias Thorén -72 litografi 1/300 44 X 52
nr. 751224
50 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 18h, 22m, 15s
Lasse Åberg signerat offsettryck 75 X 54
nr. 751246
50 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 16h, 38m, 15s
nr. 751247
50 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 16h, 39m, 15s
Gösta Holmquist olja på duk 55 X 59
nr. 751255
0 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 16h, 45m, 15s
Karl Sundström, olja på pannå, 50 x 61
nr. 751317
0 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 17h, 19m, 15s
Karl Gustav Jönsson, skulptur, brons, 1995, 7/30, höjd 22 cm
nr. 751331
125 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 18h, 44m, 15s
Lena Linderholm, litografi, 992/1000, 78 X 58 cm
nr. 751345
100 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 16h, 48m, 15s
Ram, barockstil, tot mått = 116 x 97
nr. 751355
50 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 17h, 30m, 15s
Trärelief + batiktryck, 112 X 55 cm och mindre
nr. 751399
50 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 17h, 50m, 15s
Skulptur, sten, Afrika, 1900-tal, höjd 24 cm
nr. 751447
100 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 18h, 30m, 15s
Bertil Widbrandt, olja på duk 59 X 94
nr. 751464
0 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 18h, 21m, 15s
Göran Dalhov akvarell 29 X 38
nr. 751616
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 17h, 54m, 15s
Egon Lennart Karlsson olja på duk 49 X 59, Sommarvy från Sternö Karlshamn
nr. 751664
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 18h, 20m, 15s
Egon Lennart Karlsson olja på duk 49 X 49, En dag att minnas
nr. 751666
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 18h, 22m, 15s
Egon Lennart Karlsson olja på pannå 49 X 60, Sensommar Djupekås
nr. 751667
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 18h, 23m, 15s
Olja på duk, oidentifierad konstnär, 69 X 49 cm
nr. 751769
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 16h, 56m, 15s