Utropspris
Maria Ronnehed, blandteknik 71 x 81
nr. 750688
600 kr
Utropspris: 3 000 kr
4d, 9h, 41m, 51s
nr. 750687
750 kr
Utropspris: 3 000 kr
4d, 9h, 40m, 51s
Alfred Gregers olja på duk23 X 30
nr. 750685
0 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 9h, 38m, 51s
Otydligt signerad lito 271 / 308 30 x 25
nr. 750654
50 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 9h, 17m, 51s
Beverloo Corneille litografi 126/150 36 x 28
nr. 750652
350 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 9h, 16m, 51s
Curt Bjernevi litografi 108/190 48 X 26
nr. 750649
400 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 9h, 15m, 51s
Curt Bjernevi litografi 67/190 48 X 26
nr. 750648
450 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 9h, 14m, 51s
Oidentifierad konstnär, olja på duk 99x79, signerad "Lena -77"
nr. 750626
50 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 9h, 5m, 51s
Tryck, rammått = 76x96
nr. 750624
0 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 9h, 4m, 51s
Tryck, rammått = 119x94
nr. 750623
50 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 9h, 3m, 51s
Oidentifierad konstnär, litografi 64/75, 44x59, otydligt signerad
nr. 750621
0 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 9h, 2m, 51s
Tryck 5 st 42 X 53 och mindre
nr. 750603
100 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 8h, 50m, 51s
Leif Nielsen olja på duk 75 X 100
nr. 750583
0 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 9h, 58m, 51s
Bendt Lauridsen olja på duk 59 X 89
nr. 750580
0 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 9h, 55m, 51s
Göta Fogler olja på duk 50 X 64
nr. 750578
0 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 9h, 54m, 51s
Tryck, rammått = 101x71
nr. 750547
0 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 9h, 24m, 51s
Alain Berck-Vitz, carborundumtryck 46/99, 75x56
nr. 750546
75 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 9h, 23m, 51s
Alain Berck-Vitz, carborundumtryck 19/99, 75x56
nr. 750544
50 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 9h, 21m, 51s
Oidentifierad konstnär, litografi 55/250, 81x60
nr. 750540
50 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 9h, 19m, 51s
Tryck, rammått = 100x70
nr. 750537
50 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 9h, 17m, 51s
Uno Svärd, olja på duk 38x75
nr. 750534
0 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 9h, 14m, 51s
Trcyk, rammått = 88x59
nr. 750532
50 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 9h, 13m, 51s
Tryck, rammått = 60x100
nr. 750531
100 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 9h, 12m, 51s
Oidentifierad konstnär, olja på duk 81x64, signerad "Lena B -79"
nr. 750530
0 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 9h, 11m, 51s