Utropspris
Utropspris
Patrick Jannin litografi 60/60 52 X 50
nr. 750861
0 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 22h, 4m, 41s
Patrick Jannin litografi 17/20 65 X 50
nr. 750870
0 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 22h, 9m, 41s
Patrick Jannin litografi 3/20 65 X 50
nr. 750878
0 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 22h, 15m, 41s
Patrick Jannin litografi 19/60 66 X 50
nr. 750883
0 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 22h, 19m, 41s
Oscar Reuterström litografi 76/150 60 X 46
nr. 750912
0 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 22h, 41m, 41s
Oscar Reutersvärd litografi 56/99 59 X 46
nr. 750964
0 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 23h, 17m, 41s
Patrick Jannin litografi 34/60 56 X 76
nr. 750981
0 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 23h, 22m, 41s
Oscar Reutersvärd litografi 76/150 60 X 46
nr. 750988
0 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 23h, 26m, 41s
Oscar Reutersvärd litografi 63/100 63 X 50
nr. 750993
0 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 23h, 30m, 41s
Francois Fiedler litografi 17/30 52 X 37
nr. 750994
50 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 23h, 31m, 41s
Gert Kaffa, 1973, olja på duk, 51 x 75
nr. 751022
0 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 23h, 54m, 41s
Olja på duk, oidentifierad konstnär, 79 X 44 cm
nr. 751172
350 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 22h, 19m, 41s
Gertrud Wieselgren, olja på duk, 38 X 46
nr. 750100
100 kr
Utropspris: 500 kr
22h, 34m, 41s
Magdolna Szabo serigrafier 2 st 2/20 50 X 39
nr. 750113
125 kr
Utropspris: 500 kr
22h, 41m, 41s
Bernard Alligand litografi 28/30 39 X 38
nr. 750129
100 kr
Utropspris: 500 kr
22h, 49m, 41s
Gösta Werner akvarell 40 X 26
nr. 750189
75 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 22h, 1m, 41s
Lolle Ljungberg olja på duk 39 X 59, Östra Storgatan Kristianstad
nr. 750406
75 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 22h, 29m, 41s
Johnny Friedlander, litografi 54/99, 76x57
nr. 750492
75 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 22h, 5m, 41s
Oidentifierad konstnär, litografi 11/75, 54x40, otydligt signerad
nr. 750502
0 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 22h, 8m, 41s
Oidentifierad konstnär, olja på pannå 73x93, otydligt signerad
nr. 750503
0 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 22h, 9m, 41s
Tryck, rammått = 119x99
nr. 750521
50 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 22h, 20m, 41s
Alain Berck-Vitz, carborundumtryck 68x42
nr. 750526
0 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 22h, 23m, 41s
Alain Berck-Vitz, carborundumtryck 9/150, 68x37
nr. 750527
0 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 22h, 24m, 41s
Hans Verduijn, etsning 2/10, 59x50
nr. 750528
0 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 22h, 25m, 41s