Utropspris
Utropspris
Jörgen Fogelquist, färglitografi provtryck, 46 x 39
nr. 750698
50 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 16h, 4m, 33s
Jörgen Fogelquist, färglitografi 10/10, 48 x 72
nr. 750700
50 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 16h, 6m, 33s
Oidentifierad konstnär, olja på duk, 1983, 54 x 85, signerad C Richard (?)
nr. 750701
0 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 16h, 7m, 33s
Martin Engelman, färglitografi 36/90, 85 x 60
nr. 750703
50 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 16h, 9m, 33s
Thomas Hamann, litografi III, 32 x 79
nr. 750707
0 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 16h, 13m, 33s
Bengt Böckman, färglitografi 165/199, 53 x 46
nr. 750709
75 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 14h, 55m, 33s
Bengt Böckman, färglitografi 61/199, 52 x 45
nr. 750710
75 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 14h, 56m, 33s
Oidentifierad konstnär, olja på duk, 1900-tal, 91 x 61
nr. 750786
350 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 16h, 9m, 33s
Oidentifierad konstnär, olja på pannå, 54 X 39 cm
nr. 750813
175 kr
Utropspris: 500 kr
15h, 16m, 33s
George Point Portkosme litografi 37/120 59 X 57
nr. 750824
50 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 16h, 33m, 33s
Elvy Andersson olja på duk 60 X 60
nr. 750831
50 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 16h, 40m, 33s
Otydligt signerad EA 49 X 69
nr. 750838
50 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 16h, 47m, 33s
Alain Berck-Vitz litografi 32/99 59 X 38
nr. 750846
75 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 16h, 54m, 33s
George Point Portkosme litografi 58 X 58
nr. 750852
50 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 14h, 55m, 33s
George Point Portkosme litografi 44/50 58 X 58
nr. 750853
50 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 14h, 56m, 33s
Monogramsignerad akvarell UA 48 X 62
nr. 750858
50 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 14h, 59m, 33s
Jörgen Fogelqvist litografi 110/215 57 X 43
nr. 750865
50 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 15h, 3m, 33s
Petter Pettersson -87 akvarell 45 X 63
nr. 750868
75 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 15h, 4m, 33s
Carl Otto Hultén litografi 61/90 63 X 73
nr. 750880
175 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 15h, 14m, 33s
Nissan Engel litografi 70/100 66 X 52
nr. 750901
75 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 15h, 29m, 33s
Patrick Jannin litografi 16/60 66 X 63
nr. 750907
75 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 15h, 34m, 33s
Patrick Jannin litografi 41/60 66 X 63
nr. 750909
75 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 15h, 35m, 33s
Osignerad akvarell 69 X 78
nr. 750917
0 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 15h, 42m, 33s
Helmtrud Nyström litografi 22/125 39 X 43
nr. 750948
75 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 16h, 2m, 33s