Utropspris
Utropspris
Sven Åke Svensson olja på duk 55 X 65
nr. 750886
250 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 13h, 28m, 3s
Jörgen Fogelqvist blandteknik 47 X 66
nr. 750933
0 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 14h, 3m, 3s
Oidentifierad konstnär olja på duk 60 X 70
nr. 750970
0 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 14h, 27m, 3s
Oidentifierad konstnär blandteknik i plexiglas 60 X 50
nr. 750978
250 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 14h, 28m, 3s
John Würtz blandteknik 76 X 57
nr. 750995
350 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 14h, 39m, 3s
Axel Olsson, brons på Ölandssten, tot H = 23
nr. 751045
175 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 13h, 15m, 3s
R.A Hayrapetian akvarell29 X 19
nr. 751162
50 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 14h, 10m, 3s
Willer Jörgensen olja på duk 47 X 67
nr. 751243
50 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 13h, 10m, 3s
Fågel, glas, Oiva Toikka för Iittala, signerad O. Toikka Iittala. l = 14 cm.
nr. 751451
650 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 13h, 8m, 3s
Otydligt signerad olja på duk 92 X 73
nr. 750505
0 kr
Utropspris: 600 kr
13h, 18m, 3s
Thomas Hamann, litografi 9/90, 53x72
nr. 750514
1 200 kr
Utropspris: 600 kr
13h, 23m, 3s
Thomas Hamann, litografi 21/90, 60x77
nr. 750523
1 200 kr
Utropspris: 600 kr
13h, 28m, 3s
Alain Berck-Vitz, carborundumtryck 19/99, 75x56
nr. 750544
125 kr
Utropspris: 600 kr
13h, 44m, 3s
Alain Berck-Vitz, carborundumtryck 46/99, 75x56
nr. 750546
100 kr
Utropspris: 600 kr
13h, 46m, 3s
Thomas Hamann, litografi 63/90 59 X 46
nr. 750856
75 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 13h, 8m, 3s
Patrick Jannin litografi 60/60 52 X 50
nr. 750861
75 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 13h, 11m, 3s
Patrick Jannin litografi 17/20 65 X 50
nr. 750870
50 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 13h, 16m, 3s
Patrick Jannin litografi 3/20 65 X 50
nr. 750878
50 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 13h, 22m, 3s
Patrick Jannin litografi 19/60 66 X 50
nr. 750883
125 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 13h, 26m, 3s
Oscar Reuterström litografi 76/150 60 X 46
nr. 750912
125 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 13h, 48m, 3s
Oscar Reutersvärd litografi 56/99 59 X 46
nr. 750964
200 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 14h, 24m, 3s
Patrick Jannin litografi 34/60 56 X 76
nr. 750981
50 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 14h, 29m, 3s
Oscar Reutersvärd litografi 76/150 60 X 46
nr. 750988
250 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 14h, 33m, 3s
Oscar Reutersvärd litografi 63/100 63 X 50
nr. 750993
350 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 14h, 37m, 3s