Utropspris
nr. 748570
100 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 17h, 52m, 47s
Bror Forslund, skulptur i bron på träsockel, No 292, Höjd ink sockel = 46
nr. 748571
950 kr
Utropspris: 2 000 kr
5d, 17h, 54m, 47s
Richard Ryan, mapp med 4 st Silk-screen tryck, upplaga på 350, signerade, 63x48
nr. 748572
550 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 17h, 56m, 47s
Affisch, Andy Warhol Louisiana 2000, 69x69
nr. 748573
125 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 17h, 58m, 47s
Otydligt signerad olja på pannå 36 X 44
nr. 748668
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 18h, 1m, 47s
Otydligt signerad litografi 43/70 53 X 36
nr. 748669
50 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 18h, 2m, 47s
Gösta Dagermark litografi 6/245 49 X 57
nr. 748670
50 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 18h, 3m, 47s
Otydligt signerad olja på pannå 29 X 38 Kristianstadmotiv
nr. 748672
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 18h, 5m, 47s
Tryck 2 st 42 X 33 och mindre
nr. 748674
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 18h, 7m, 47s
Greta Liljeblad Lysén olja på duk 71 X 99
nr. 748682
0 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 18h, 15m, 47s
Björn Krestesen, färglitografi 109/150, 60 x 81
nr. 748686
0 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 18h, 19m, 47s
Tom Ringberg olja på duk 65 X 65
nr. 748687
125 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 18h, 20m, 47s
nr. 748688
75 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 18h, 21m, 47s
nr. 748621
50 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 18h, 22m, 47s
Birgersdotter -94 akvarell/tusch 24 X 23
nr. 748689
0 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 18h, 22m, 47s
Otydligt signerad litografi 25/350 58 X 42
nr. 748690
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 18h, 23m, 47s
Angcelo von Fürsten, olja på duk och pannå, 59 X 44 cm och mindre
nr. 748622
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 18h, 24m, 47s
Stilleben, olja på duk, oidentifierad konstnär, 34 X 29 cm
nr. 748624
50 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 18h, 28m, 47s
Plansch, 22/25, signerad, oidentifierad konstnär, 68 X 49 cm
nr. 748641
0 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 18h, 34m, 47s
Utställningsaffisch, Pablo Picasso, 1970, 73 X 49 cm
nr. 748644
75 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 18h, 36m, 47s
Utställningsaffisch, Joan Miró, 1979, Fondation Maeght, 84 X 49 cm
nr. 748646
250 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 18h, 38m, 47s
Richard Ryan (född 1974) serigrafi, 6/250, 74 X 52 cm
nr. 748647
200 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 18h, 40m, 47s
Mikael Kihlman, etsning, 164/240, 33 X 28 cm
nr. 748724
125 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 18h, 42m, 47s
Sydd tavla 41 X 80
nr. 748720
50 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 18h, 53m, 47s