Utropspris
Utropspris
Ute Mertens signerad tryck 50 X 71
nr. 750890
0 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 17h, 0m, 45s
Gunilla Kumlin litografi 152/160 75 X 58
nr. 750904
100 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 17h, 9m, 45s
Jörgen Fogelqvist EA 3/25 49 X 64
nr. 750910
50 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 17h, 14m, 45s
Helmtrud Nyström litografi 109/125 39 X 43
nr. 750926
75 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 17h, 25m, 45s
Alexius Huber serigrafi -77 51 X 51
nr. 750930
125 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 17h, 28m, 45s
Knut Anerud 2 st akvareller 44 X 31
nr. 750935
0 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 17h, 33m, 45s
Evy Sandell olja på duk 49 X 61
nr. 750942
0 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 17h, 37m, 45s
Patrick Jannin litografi 46/60 43 X 42
nr. 750946
75 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 17h, 38m, 45s
Thor Lindeneg litografi 109/250 53 X 41
nr. 750962
0 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 17h, 51m, 45s
Jörgen Fogelqvist litografi 166/170 47 X 62
nr. 750982
0 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 17h, 58m, 45s
Jörgen Fogelqvist litografi 234/250 65 X 51
nr. 750991
0 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 18h, 3m, 45s
Gustav Bolin litografi 57/70 57 X 74
nr. 750998
0 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 18h, 10m, 45s
Oidentifierad konstnär kopia efter Zorn olja på pannå 27 X 24
nr. 751163
0 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 17h, 39m, 45s
Oidentifierad konstnär, olja på duk 37x46, signerad "B Ohlsson"
nr. 751203
50 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 18h, 8m, 45s
Plansch akvareller mm 70 X 108 och mindre
nr. 751244
50 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 16h, 39m, 45s
L Ohlsson olja på pannå 29 X 23
nr. 751265
50 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 16h, 53m, 45s
Rune Säll, relief mässing, höjd 19 cm
nr. 751318
75 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 18h, 24m, 45s
Harmenszoon Van Rijn Rembrandt, . Efter, etsning, tryckt av Rie de Boer, 1900-talets andra hälft, 20,5 X 16,2 cm
nr. 751380
100 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 17h, 24m, 45s
Oidentifierad konstnär, olja på duk, 54x45
nr. 751386
0 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 17h, 36m, 45s
Jens Mattiasson, etsning, 1968, 1/20, 43 X 19 cm
nr. 751394
0 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 17h, 46m, 45s
Olja på duk, oidentifierad konstnär, 93 X 62 cm
nr. 751498
0 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 17h, 12m, 45s
Otydligt signerad olja på pannå 29 X 121
nr. 751540
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 17h, 1m, 45s
Delgado olja på duk 49 X59
nr. 751545
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 17h, 4m, 45s
Trägubbar 2 st signerade T.S 1967 möjligen Glimåkra H=30 och mindre inkl räfsa
nr. 751601
100 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 17h, 48m, 45s