Utropspris
Åke Wickström, olja på duk 1969, 65x90
nr. 748603
75 kr
Utropspris: 2 000 kr
3d, 6h, 24m, 24s
Astrid Gate, graalvas, 219/299, Special Edition, utförd för Fyrklövern, H = 23 + ljussockel
nr. 748605
400 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 6h, 26m, 24s
Stenfragment, Börje Berglund-figur m.m.
nr. 748609
250 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 6h, 30m, 24s
Hjalmar Grahn olja på pannå 37 X 45
nr. 748474
50 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 7h, 6m, 24s
nr. 748570
125 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 5h, 16m, 24s
Bror Forslund, skulptur i bron på träsockel, No 292, Höjd ink sockel = 46
nr. 748571
1 600 kr
Utropspris: 2 000 kr
4d, 5h, 18m, 24s
Richard Ryan, mapp med 4 st Silk-screen tryck, upplaga på 350, signerade, 63x48
nr. 748572
550 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 5h, 20m, 24s
Affisch, Andy Warhol Louisiana 2000, 69x69
nr. 748573
125 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 5h, 22m, 24s
Otydligt signerad olja på pannå 36 X 44
nr. 748668
0 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 5h, 25m, 24s
Otydligt signerad litografi 43/70 53 X 36
nr. 748669
50 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 5h, 26m, 24s
Gösta Dagermark litografi 6/245 49 X 57
nr. 748670
50 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 5h, 27m, 24s
Otydligt signerad olja på pannå 29 X 38 Kristianstadmotiv
nr. 748672
0 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 5h, 29m, 24s
Tryck 2 st 42 X 33 och mindre
nr. 748674
0 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 5h, 31m, 24s
Greta Liljeblad Lysén olja på duk 71 X 99
nr. 748682
0 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 5h, 39m, 24s
Björn Krestesen, färglitografi 109/150, 60 x 81
nr. 748686
0 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 5h, 43m, 24s
Tom Ringberg olja på duk 65 X 65
nr. 748687
125 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 5h, 44m, 24s
nr. 748688
75 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 5h, 45m, 24s
nr. 748621
50 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 5h, 46m, 24s
Birgersdotter -94 akvarell/tusch 24 X 23
nr. 748689
50 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 5h, 46m, 24s
Otydligt signerad litografi 25/350 58 X 42
nr. 748690
0 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 5h, 47m, 24s
Angcelo von Fürsten, olja på duk och pannå, 59 X 44 cm och mindre
nr. 748622
50 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 5h, 48m, 24s
Stilleben, olja på duk, oidentifierad konstnär, 34 X 29 cm
nr. 748624
50 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 5h, 52m, 24s
Plansch, 22/25, signerad, oidentifierad konstnär, 68 X 49 cm
nr. 748641
50 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 5h, 58m, 24s
Utställningsaffisch, Pablo Picasso, 1970, 73 X 49 cm
nr. 748644
125 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 6h, 0m, 24s