Cecilia Cafen
Tryck Matisse
Ute Mertens
Sven Åke Svensson
Stilleben
Patrick Jannin
Carl Otto Hultén
Patrick Jannin
Lena Linderholm
Sven Erik Johansson
Patrick Jannin
Litografi
Petter Pettersson
Jörgen Fogelqvist
Lars Gunnar Larsson
Patrick Jannin
Monogramsignerad
Monogramsignerad
Thomas Hamann
Helmtrud Nyström
George Point Portkosme
George Point Portkosme
Axel Olsson
Karl Gustav Jönsson