Utropspris
karmstolar, 17 st, Kinnarps, stapelbara om 5, B=56
nr. 747208
800 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 18h, 32m, 15s
Bord med förvaring, höjd 60 cm
nr. 747167
0 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 18h, 30m, 15s
Snurrfåtölj, 1970-tal, skinn
nr. 747166
0 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 18h, 28m, 15s
nr. 747165
0 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 18h, 26m, 15s
nr. 747164
0 kr
Utropspris: 1 000 kr
2d, 20h, 56m, 15s
nr. 747163
75 kr
Utropspris: 1 500 kr
2d, 20h, 54m, 15s
nr. 747162
50 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 20h, 52m, 15s
Byrå, 1900-talets senar hälft, H=70 B=50
nr. 747161
0 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 20h, 50m, 15s
Byrå, 1900-talets senare hälft, H=88 B=102
nr. 747160
350 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 20h, 48m, 15s
Lampbord, 1900-talets slut, H=62 B=70
nr. 747159
100 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 20h, 46m, 15s
nr. 747153
50 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 20h, 40m, 15s
Herrbetjänt med byxpress, höjd 100 cm
nr. 747152
0 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 20h, 38m, 15s
Sidobord 2 st, 1970-tal, glas och metall, 70 X 56 X 46 cm
nr. 747151
1 000 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 20h, 36m, 15s
Vägghylla, mahogny, 1800 tal, 75x22 h=30 cm
nr. 747906
250 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 20h, 33m, 15s
nr. 747903
75 kr
Utropspris: 1 500 kr
2d, 20h, 31m, 15s
Fåtöljer, ett par, skinn, 1900-talets slut, B=67
nr. 747738
0 kr
Utropspris: 1 000 kr
2d, 20h, 27m, 15s
Fåtölj med fotpall "Select" Roger Persson, Swedese, 2000-tal, fast stoppad tygklädsel, nackkudde i skinn, stålunderrede
nr. 747146
450 kr
Utropspris: 4 000 kr
2d, 20h, 26m, 15s
Ljuskrona, mässing, h = 122 cm
nr. 747400
700 kr
Utropspris: 1 200 kr
2d, 20h, 26m, 15s
Vägghylla, VIPP 921/922, vitlackerad metall och gummi, 100 x 18 cm, h = 23cm
nr. 747397
100 kr
Utropspris: 1 000 kr
2d, 20h, 25m, 15s
Fåtölj med fotpall, 2000-tal, konstskinn
nr. 747145
0 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 20h, 24m, 15s
Matbord + 6 stolar, Gustaviansk-stil, 1900-talets andra hälft, bordet 140 X 100 X 74 cm + 2 iläggsskivor
nr. 747142
100 kr
Utropspris: 1 500 kr
2d, 20h, 18m, 15s
Trädgårdsbord 2 st, 2000-tal, 70 X 70 X 73 cm
nr. 747141
75 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 20h, 16m, 15s
Fåtölj galon 1960-tal
nr. 747379
75 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 20h, 16m, 15s
Matbord + 4 stolar ek, 2000-tal, bordet 140 X 95 X 74 cm
nr. 747137
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
2d, 20h, 14m, 15s