Utropspris
Utropspris
Bokhyllor, 2 st, teak, 1900-talets senare hälft, H=182 B=84
nr. 748576
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
4d, 4h, 49m, 21s
nr. 748738
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
2d, 6h, 18m, 21s
Vitrinskåp, Gustaviansk-stil, 1900-talets andra hälft, inbyggd belysning, 175 X 119 X 46 cm
nr. 748739
0 kr
Utropspris: 1 500 kr
4d, 5h, 45m, 21s
Trädgårdsstolar 4 st, Grythyttan Stålmöbler,1900-talets mitt hopfällbara,
nr. 748895
75 kr
Utropspris: 1 500 kr
5d, 5h, 53m, 21s
Vitrinskåp, ek, 2000-tal, H=200 B=108 Dj=48
nr. 748952
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
2d, 6h, 20m, 21s
Bäddsoffa, Karup Design, bredd 138 cm
nr. 749088
450 kr
Utropspris: 1 500 kr
6d, 5h, 55m, 21s
Matbord, 1960-tal, teak, 120 X 80 X 74 cm, 2 utdragsskivor
nr. 749097
100 kr
Utropspris: 1 500 kr
6d, 6h, 5m, 21s
Skinnfåtöljer 2 st, 1900-talets andra hälft, bredd 110 cm
nr. 749208
150 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 6h, 4m, 21s
Canapé 1800-tal L=186 cm
nr. 749518
0 kr
Utropspris: 1 500 kr
5d, 6h, 16m, 21s
Caféstolar 4 st, 1900-talets andra hälft, böjträ, sits och rygg klädda i galon
nr. 748016
200 kr
Utropspris: 1 000 kr
6h, 21m, 21s
nr. 748017
200 kr
Utropspris: 1 000 kr
6h, 23m, 21s
Trädgårdsgrupp, KWA, bord + 4 stolar med dynor, betsad furu, bordets längd 150 cm
nr. 748024
600 kr
Utropspris: 1 000 kr
6h, 29m, 21s
Matbord, 1950/60-tal, skiva i teak, 130 X 88 X 74 cm + 2 iläggsskivor
nr. 748025
850 kr
Utropspris: 1 000 kr
6h, 31m, 21s
Skrivbordsstol "Detroit" JOHANSON DESIGN, kromad metall och skinn
nr. 748230
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
2d, 5h, 31m, 21s
nr. 748316
125 kr
Utropspris: 1 000 kr
2d, 6h, 43m, 21s
Byrå, Danmark, 1960-tal, teak, 79 X 40 X 92 cm
nr. 748323
750 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 4h, 19m, 21s
Bordsspegel, Glasmäster Markaryd, 1960-tal, höjd 44 cm
nr. 748335
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 4h, 37m, 21s
nr. 748400
100 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 5h, 9m, 21s
nr. 748409
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 5h, 17m, 21s
Stolar, 20 st, stapelbara
nr. 748423
125 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 5h, 37m, 21s
Skänk/disk, 1900-talets tidigare hälft, H=90 L=166 B=66
nr. 748569
75 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 4h, 35m, 21s
Lounge chair, Hay Hee, metall, 2000-tal, B=64
nr. 748577
350 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 4h, 51m, 21s
Fåtölj, 1960-tal, teak, konstskinn, bredd 65 cm
nr. 748619
125 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 5h, 3m, 21s
nr. 748620
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 5h, 5m, 21s