Utropspris
Utropspris
Pallar, 4 st, allmoge, 1800-tal, H=45 och mindre
nr. 748964
75 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 5h, 0m, 10s
Tamburmajor, H=177
nr. 749054
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 5h, 14m, 10s
Piedestal, 1800-tal, H=67
nr. 749056
50 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 5h, 16m, 10s
Arbetsstol, Stokke, ställbar
nr. 749080
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 5h, 38m, 10s
Soffbord med marmorskiva, underrede i metall, H=49 L=123
nr. 749130
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 6h, 34m, 10s
Bord, metall med laminatskiva, 90 X 90 X 70 cm
nr. 747933
125 kr
Utropspris: 400 kr
5h, 30m, 10s
Soffbord, 1900-talets tidigare hälft, H=69 L=103
nr. 747975
0 kr
Utropspris: 400 kr
5h, 40m, 10s
Vinställ för väggmontage, metall, 93x101
nr. 747986
100 kr
Utropspris: 400 kr
5h, 50m, 10s
Piedestaler, ett par, smide, H=68
nr. 747991
350 kr
Utropspris: 400 kr
6h, 0m, 10s
Pinnstolar 2 st, 1900-taöets början
nr. 748019
250 kr
Utropspris: 400 kr
6h, 20m, 10s
Karmstol, Rokoko-stil, 1900-talets andra hälft
nr. 748091
300 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 4h, 46m, 10s
Spegel, 1900-talets andra hälft, 120 X 54
nr. 748110
100 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 5h, 8m, 10s
nr. 748160
175 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 5h, 48m, 10s
Kistor 2 st 18 och 1900-tal, längd 87 cm och mindre
nr. 748167
50 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 5h, 50m, 10s
Soffbord, 1950-tal, 97 X 55 X 60 cm
nr. 748169
300 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 5h, 54m, 10s
Karmstolar 4 st, Italien 1900/2000-tal
nr. 748256
0 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 5h, 36m, 10s
Speglar 2 st, 1900-talets andra hälft, höjd 81-82 cm
nr. 748305
50 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 6h, 18m, 10s
Spegel 1930/40-tal, blästrad dekor, 94 X 42 cm
nr. 748309
100 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 6h, 24m, 10s
Gungstol, ek med flätad sits, 1900-talets andra hälft
nr. 748315
0 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 6h, 36m, 10s
Karmstolar ett par, bambu och rotting, 1900-talets slut
nr. 748321
125 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 4h, 10m, 10s
Dynor till trädgårdsstolar 6 st, Benetton
nr. 748329
150 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 4h, 24m, 10s
Byrå, furu, 1990-tal, 82 X 86 X 37 cm
nr. 748397
0 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 5h, 2m, 10s
Byrå, 1800-tal, mahogny, 89 X 50 X 94 cm
nr. 748417
0 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 5h, 20m, 10s
Spegel, 1900-talets mitt, 109x46
nr. 748459
200 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 6h, 8m, 10s