Utropspris
Utropspris
nr. 746424
1 000 kr
Utropspris: 8 000 kr
2d, 12h, 57m, 9s
nr. 746481
4 100 kr
Utropspris: 8 000 kr
2d, 13h, 59m, 9s
Vilstol, Bruno Mathsson , Karl Mathsson Värnamo tillverkad 1936, flätad sits av sadelgjord, stomme i böjträ, björk, etikettmärkt, längd 150 cm
nr. 747091
5 000 kr
Utropspris: 5 000 kr
15h, 4m, 9s
Fåtölj med fotpall, "Timeout" Conform, skinn, 2000-tal, bredd 78 cm
nr. 746813
450 kr
Utropspris: 4 000 kr
3d, 15h, 23m, 9s
Fåtölj med fotpall "Select" Roger Persson, Swedese, 2000-tal, fast stoppad tygklädsel, nackkudde i skinn, stålunderrede
nr. 747146
450 kr
Utropspris: 4 000 kr
5d, 14h, 53m, 9s
nr. 746607
250 kr
Utropspris: 3 000 kr
2d, 14h, 49m, 9s
Vitrinskåp, 1900-talets tidigare hälft, H=137 L=185
nr. 746278
400 kr
Utropspris: 2 000 kr
14h, 27m, 9s
nr. 746477
125 kr
Utropspris: 2 000 kr
2d, 13h, 53m, 9s
nr. 746478
950 kr
Utropspris: 2 000 kr
2d, 13h, 55m, 9s
nr. 747089
125 kr
Utropspris: 2 000 kr
15h, 10m, 9s
Vitrinskåp med belysning, engelsk-stil, 1900-talets slut, H=185 B=97
nr. 747133
0 kr
Utropspris: 2 000 kr
5d, 14h, 37m, 9s
Skåp, ek, 18/1900-tal, 230-245 X 149 X 57 cm
nr. 747392
100 kr
Utropspris: 2 000 kr
4d, 13h, 6m, 9s
Matgrupp, bord, 4 stolar, 2 iläggsskivor, 1900-talets slut, H 73 cm D 110-200 cm
nr. 747528
125 kr
Utropspris: 2 000 kr
4d, 13h, 22m, 9s
Stolar, 8 st, 1900-tal, skinnklädsel
nr. 746545
0 kr
Utropspris: 1 500 kr
2d, 14h, 27m, 9s
Hallmöbel, "Petita", Jörgen Maahr / Otto Nielsen, IKEA, ek, 1960-tal, längd 100 cm
nr. 746726
500 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 14h, 33m, 9s
Skrivbordsstol, Höganäs Officeline, ställbar
nr. 746816
75 kr
Utropspris: 1 500 kr
4d, 12h, 55m, 9s
Tamburmajor, 1900-talets slut, mässing och sten, H=184
nr. 747079
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
5d, 14h, 13m, 9s
nr. 747135
0 kr
Utropspris: 1 500 kr
5d, 14h, 39m, 9s
Matbord + 6 stolar, Gustaviansk-stil, 1900-talets andra hälft, bordet 140 X 100 X 74 cm + 2 iläggsskivor
nr. 747142
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
5d, 14h, 45m, 9s
nr. 747163
75 kr
Utropspris: 1 500 kr
5d, 15h, 21m, 9s
nr. 747403
0 kr
Utropspris: 1 500 kr
4d, 13h, 10m, 9s
Vitrinskåp med belysning, 1900-talets slut, H=197 B=102
nr. 747628
150 kr
Utropspris: 1 500 kr
4d, 14h, 56m, 9s
nr. 747903
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
5d, 14h, 58m, 9s
Stolar 8 st, stapelbara, 1900-talets andra hälft
nr. 746216
75 kr
Utropspris: 1 000 kr
13h, 11m, 9s