Utropspris
Utropspris
Fåtölj, Bröderna Andersson, 1960-tal, konstskinn, bredd 80 cm
nr. 748284
250 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 0h, 50m, 4s
Stolar 5 st, 1800-tal ek, klädda sitsar
nr. 748326
0 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 23h, 4m, 4s
nr. 748337
100 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 23h, 18m, 4s
nr. 748405
125 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 23h, 50m, 4s
Byrå, 1800-tal valnöt, 92 X 47 X 95 cm
nr. 748410
50 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 23h, 58m, 4s
Klaffbord + 4 klappstolar, teak, 2000-tal, bordet 130 X 70 X 72 cm
nr. 748412
350 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 0h, 2m, 4s
Sideboard, teak, Hugo Troeds, L129 H71 D44 cm, ommålad
nr. 748509
450 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 22h, 58m, 4s
Stolar, 4 st, ek, 1900-talets senare hälft
nr. 748513
100 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 23h, 4m, 4s
Kontorsstol, Dan Form, skinn, B=57
nr. 748579
100 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 23h, 32m, 4s
nr. 748616
75 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 23h, 38m, 4s
Dagbädd, 1900-talets första hälft, 175 X 65 X 66 cm
nr. 748779
300 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 0h, 56m, 4s
Sekretär, 1900-talets senare hälft, H=104 B=110
nr. 748786
0 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 23h, 2m, 4s
Stolar, 6 st, konstskinn, 2000-tal
nr. 748874
50 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 0h, 8m, 4s
Stolar 7 st, stapelbara, 1900-talets andra hälft
nr. 749098
75 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 0h, 46m, 4s
Byrå, 1800-tal, avlutad furu, 121 X 92 X 50 cm
nr. 749105
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 1h, 0m, 4s
Karmstolar, ett par, rokokostil, 1900-talets senare hälft, B=63
nr. 749108
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 1h, 2m, 4s
Byrå, ek, 1900-talets början, H=100 B=107
nr. 749110
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 1h, 6m, 4s
Fåtölj med fotpall, skinn, 1900-talets senare hälft, B=83
nr. 749148
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 23h, 8m, 4s
Barskåp, 1900-talets senare hälft, H=75 D=50
nr. 749168
50 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 23h, 12m, 4s
Vitrinskåp med inbyggd belysning, 173 X 70 X 39 cm
nr. 749199
50 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 23h, 38m, 4s
nr. 749200
50 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 23h, 40m, 4s
nr. 749201
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 23h, 42m, 4s
Trädgårdsbord + 4 karmstolar, 1900/2000-tal, bordet132 X 71 X 67 cm
nr. 749204
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 23h, 48m, 4s
Soffbord, 2 st, 2000-tal, H=53 D=95 cm
nr. 747934
50 kr
Utropspris: 600 kr
16m, 4s