Utropspris
Öronlappsfåtölj, 1900-talets andra hälft, bredd 80 cm
nr. 747097
50 kr
Utropspris: 800 kr
21h, 41m, 14s
nr. 746334
350 kr
Utropspris: 1 000 kr
21h, 42m, 14s
Jalusiskåp, teak, 1900-talets senare hälft, H=75 L=113
nr. 747090
75 kr
Utropspris: 600 kr
21h, 43m, 14s
Caféstolar 4 st, böjträ, 1900-talets första hälft
nr. 746335
150 kr
Utropspris: 800 kr
21h, 44m, 14s
nr. 747089
125 kr
Utropspris: 2 000 kr
21h, 45m, 14s
Spegel, 1970-tal, 122 X 87 cm
nr. 746337
50 kr
Utropspris: 300 kr
21h, 48m, 14s
Sidobord på hjul, 1900-talets andra hälft, mässing och glas, höjd 60 cm
nr. 746339
200 kr
Utropspris: 400 kr
21h, 52m, 14s
nr. 746341
75 kr
Utropspris: 800 kr
21h, 56m, 14s
Pall, böjträ, fårskinn, 1900-talets senare hälft, H=48
nr. 746348
700 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 19h, 38m, 14s
Syskrin, daterat 1913, H=55
nr. 746357
50 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 19h, 54m, 14s
Fåtölj, rotting, 1900-talets senare hälft, B=60
nr. 746371
250 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 20h, 20m, 14s
Stolar, 3 st, Supernatural by Ross Lovegrove
nr. 746379
650 kr
Utropspris: 1 000 kr
1d, 20h, 36m, 14s
nr. 746381
500 kr
Utropspris: 600 kr
1d, 20h, 40m, 14s
Stolar, 6 st, Fritzsons, stapelbara
nr. 746383
100 kr
Utropspris: 800 kr
1d, 20h, 44m, 14s
Skrivbordsstol, HÅG
nr. 746385
500 kr
Utropspris: 800 kr
1d, 20h, 48m, 14s
Solspegel, Italien, 1900-talets andra hälft, diameter 60 cm
nr. 746386
550 kr
Utropspris: 600 kr
1d, 20h, 50m, 14s
Stolar, 10 st, snarlika
nr. 746387
50 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 20h, 52m, 14s
Herrbetjänt, 1900-talets andra hälft, höjd 98 cm
nr. 746389
350 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 20h, 56m, 14s
Tamburmajor, kromat stålrör 1900-talets andra hälft, höjd 180 cm
nr. 746390
350 kr
Utropspris: 600 kr
1d, 20h, 58m, 14s
Tidningsbord och lampbord, rotting, H=50
nr. 746391
100 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 21h, 0m, 14s
Soffbord med kakelskiva, 1900-talets mitt, 86 X 55 X 60 cm
nr. 746398
125 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 21h, 14m, 14s
Pallar 2 st, böjträ, 1900-talets andra hälft, höjd 58 cm
nr. 746401
100 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 21h, 20m, 14s
Sybord med speldosa, blomsterpiedestal och sidobord, 1900-talets andra hälft, höjd 59 cm och lägre
nr. 746402
175 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 21h, 22m, 14s
Pall, Rokoko-stil, 1900-tal + fotpall , höjd 43 cm och lägre
nr. 746406
75 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 21h, 30m, 14s