Utropspris
Utropspris
Trädgårdsstolar 4 st, furu, hopfällbar + bord i teak
nr. 748726
100 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 10h, 32m, 21s
nr. 748729
0 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 10h, 34m, 21s
Massagebänk, ställbar, längd 200 cm
nr. 748828
0 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 9h, 52m, 21s
Sybord, 1800-tal, H=77 B=50
nr. 748918
75 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 11h, 24m, 21s
Bord, allmoge, 1800-tal, H=35 D=34
nr. 748961
400 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 10h, 2m, 21s
Fåtöljer, 2 st, snarlika, 1900-talets senare hälft, B=70
nr. 749050
50 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 10h, 16m, 21s
Stolar 2 st, Sven Markelius, Orkesterstolen, björk, stapelbara
nr. 749099
50 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 11h, 10m, 21s
Bord, skiva i trä, underrede i metall, 1900-talets slut, D70 cm, H61 cm
nr. 747962
50 kr
Utropspris: 500 kr
10h, 44m, 21s
Piedestaler, 3 st, H=93 och mindre
nr. 747989
125 kr
Utropspris: 500 kr
11h, 2m, 21s
Pall, Trip Trap, Danmark, höjd 44 cm
nr. 748211
350 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 9h, 54m, 21s
Spegel, 1900-talets mitt, 127 X 71 cm
nr. 748324
300 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 9h, 22m, 21s
Spegel, 1900-talets slut, 157 X 70 cm
nr. 748325
150 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 9h, 24m, 21s
Skrivbordsstol, 1900-talets mitt, björk, klädd och stoppad sits och rygg
nr. 748420
50 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 10h, 32m, 21s
Kryddhylla , Reda, 39 X 23 X 22 cm + en lös kryddburk Boet
nr. 748461
100 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 11h, 18m, 21s
Herrbetjänter, ett par, H=106
nr. 748503
400 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 9h, 16m, 21s
Bänkar, ett par, "Molger" Ikea, L=78 H=50
nr. 748574
50 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 9h, 46m, 21s
Symaskinsunderrede med stenskiva, H=74 65x65
nr. 748591
125 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 9h, 58m, 21s
Fåtölj med fotpall, 1900-talets slut
nr. 748617
50 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 11h, 17m, 21s
Skrivpulpet på hjul, engelskstil, 1900-talets slut, H=89 B=61
nr. 748785
75 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 9h, 22m, 21s
Väggskåp, ek, 1900-talets senare hälft, H=70 B=51
nr. 748788
125 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 9h, 28m, 21s
Piedestal, 1800-tal, H=49
nr. 748916
100 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 11h, 20m, 21s
Satsbord 3 st, bambu, höjd 62 cm och lägre
nr. 748940
50 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 9h, 36m, 21s
Kökssoffa, furu, 1900-talets andra hälft, längd 102 cm
nr. 748942
100 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 9h, 40m, 21s
Soffbord, 2000-tal, längd 150 cm
nr. 748943
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 9h, 42m, 21s