Utropspris
Utropspris
Vitrinskåp, 1900-talets andra hälft, 146 X 70 X 35 cm
nr. 748743
175 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 8h, 18m, 12s
Hörnskåp, 1800-tal, mahogny, 99 X 57 X 145 cm, en nyckel
nr. 748780
75 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 6h, 46m, 12s
Skåp, 1700-tal, ek, 145 X 42 X 63 cm
nr. 748781
125 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 6h, 48m, 12s
Fåtölj med fotpall, 1970-tal, skinnklädda dynor, bredd 73 cm
nr. 748805
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 7h, 10m, 12s
Karmstolar 4 st, rotting, 2000-tal
nr. 748938
125 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 7h, 2m, 12s
Piedestaler 2 st, 1900-tal, trä med mässingsdetaljer, höjd 106 cm
nr. 748948
600 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 7h, 20m, 12s
Soffor, 2 st + soffbord, rotting, 1900-talets slut, L=128
nr. 749109
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 8h, 56m, 12s
Fåtöljer, ett par + soffbord i rotting, 19/2000-tal
nr. 749112
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 9h, 0m, 12s
Cafébord, underrede i gjutjärn, marmorskiva, 1900-tal, H=72 D=60
nr. 749134
125 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 9h, 16m, 12s
Skrivbordsstol, Kinnarps, ställbar
nr. 749286
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 8h, 43m, 12s
Hörnskåp, Engelsk-stil, 1900-talets andra hälft, höjd 180 cm
nr. 748026
50 kr
Utropspris: 800 kr
9h, 4m, 12s
Skåp, 1900-talets mitt, mahogny, 130 X 106 X 37 cm
nr. 748092
50 kr
Utropspris: 800 kr
1d, 7h, 24m, 12s
Chiffonjé, 1900-talets mitt, mahogny, 125 X 44 X 89 cm, en nyckel
nr. 748175
50 kr
Utropspris: 800 kr
1d, 8h, 38m, 12s
Fåtöljer ett par, 2000-tal, plysch, bredd 74 cm
nr. 748207
200 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 7h, 16m, 12s
nr. 748265
75 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 8h, 20m, 12s
Spegel, 1940-tal, 73 X 91 cm
nr. 748276
250 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 8h, 28m, 12s
Fåtölj, 1900-talets mitt, senare klädsel, , bredd 83 cm
nr. 748278
50 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 8h, 30m, 12s
Gungstol "Bohem" Lena Larsson, Nesto, 1960-tal
nr. 748280
400 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 8h, 34m, 12s
Fåtölj, Bröderna Andersson, 1960-tal, konstskinn, bredd 80 cm
nr. 748284
250 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 8h, 42m, 12s
Stolar 5 st, 1800-tal ek, klädda sitsar
nr. 748326
0 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 6h, 56m, 12s
nr. 748337
100 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 7h, 10m, 12s
nr. 748405
125 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 7h, 42m, 12s
Byrå, 1800-tal valnöt, 92 X 47 X 95 cm
nr. 748410
50 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 7h, 50m, 12s
Klaffbord + 4 klappstolar, teak, 2000-tal, bordet 130 X 70 X 72 cm
nr. 748412
350 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 7h, 54m, 12s