Utropspris
Soffbord, 1950-tal, 97 X 55 X 60 cm
nr. 748169
300 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 6h, 45m, 44s
Spegel, 1900-talets mitt, 127 X 71 cm
nr. 748324
300 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 5h, 7m, 44s
Dagbädd, 1900-talets första hälft, 175 X 65 X 66 cm
nr. 748779
300 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 7h, 3m, 44s
Pinnstolar 2 st, 1900-taöets början
nr. 748019
250 kr
Utropspris: 400 kr
7h, 11m, 44s
Spegel, 1940-tal, 73 X 91 cm
nr. 748276
250 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 6h, 43m, 44s
Fåtölj, Bröderna Andersson, 1960-tal, konstskinn, bredd 80 cm
nr. 748284
250 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 6h, 57m, 44s
Rullklaffsekretär, 1950-tal, teak, 86 X 46 X 98 cm
nr. 748632
250 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 6h, 3m, 44s
Stolar 8 st, SAX, Danmark, 1960-tal, ek med klädda sitsar
nr. 748800
250 kr
Utropspris: 2 000 kr
5d, 5h, 21m, 44s
Caféstolar 4 st, 1900-talets andra hälft, böjträ, sits och rygg klädda i galon
nr. 748016
200 kr
Utropspris: 1 000 kr
7h, 7m, 44s
Fåtöljer ett par, 2000-tal, plysch, bredd 74 cm
nr. 748207
200 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 5h, 31m, 44s
Matbord, stolar 4 st, 3 iläggsskivor, Gustaviansk-stil, 1900-talets andra hälft, bordets diameter 110 cm
nr. 748258
200 kr
Utropspris: 1 500 kr
2d, 6h, 29m, 44s
Spegel, 1900-talets mitt, 109x46
nr. 748459
200 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 6h, 59m, 44s
Ivar-hyllor, 26 hyllplan, 10 gavlar
nr. 749103
200 kr
Utropspris: 3 000 kr
6d, 7h, 3m, 44s
nr. 748017
175 kr
Utropspris: 1 000 kr
7h, 9m, 44s
nr. 748160
175 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 6h, 39m, 44s
Vitrinskåp, 1900-talets andra hälft, 146 X 70 X 35 cm
nr. 748743
175 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 6h, 33m, 44s
nr. 748897
175 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 6h, 41m, 44s
Spegel, 1900-talets slut, 157 X 70 cm
nr. 748325
150 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 5h, 9m, 44s
Dynor till trädgårdsstolar 6 st, Benetton
nr. 748329
150 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 5h, 15m, 44s
Fåtölj, 2000-tal, tillverkad av behandlad juteväv, B=54
nr. 748575
150 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 5h, 33m, 44s
Cafébord, underrede i gjutjärn, marmorskiva, 1900-tal, H=72 D=60
nr. 749134
150 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 7h, 31m, 44s
Skinnfåtöljer 2 st, 1900-talets andra hälft, bredd 110 cm
nr. 749208
150 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 6h, 50m, 44s
Bord, metall med laminatskiva, 90 X 90 X 70 cm
nr. 747933
125 kr
Utropspris: 400 kr
6h, 21m, 44s
Piedestaler, 3 st, H=93 och mindre
nr. 747989
125 kr
Utropspris: 500 kr
6h, 47m, 44s