Utropspris
Trädgårdsstolar 4 st, Sunfun, metall och teak, 2000-tal
nr. 749179
0 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 22h, 15m, 11s
Trädgårdsstolar 6 st, 2000-tal, stålrör och teak
nr. 749172
0 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 22h, 7m, 11s
Barskåp, 1900-talets senare hälft, H=75 D=50
nr. 749168
50 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 22h, 1m, 11s
nr. 749152
0 kr
Utropspris: 8 000 kr
6d, 21h, 59m, 11s
Fåtölj med fotpall, skinn, 1900-talets senare hälft, B=83
nr. 749148
50 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 21h, 57m, 11s
Karmstolar 2 st Italien, 1900-talets andra hälft, kromat stålrör och konstskinn
nr. 749145
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 21h, 55m, 11s
Spegel, 1800-tal, mahogny, 170 X 77 cm
nr. 749139
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 21h, 51m, 11s
Fåtölj, 1800-tal, framben med hjul
nr. 749136
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 21h, 45m, 11s
Karmstolar 8 st, Eje Ström AB, Gamleby.1900-talets andra hälft
nr. 749135
75 kr
Utropspris: 2 000 kr
6d, 21h, 43m, 11s
Cafébord, underrede i gjutjärn, marmorskiva, 1900-tal, H=72 D=60
nr. 749134
175 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 0h, 13m, 11s
Karmstolar ett par 1800-tal, ek
nr. 749133
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 0h, 11m, 11s
Soffbord med marmorskiva, underrede i metall, H=49 L=123
nr. 749130
50 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 0h, 7m, 11s
Tamburmajor, 1900-talets senare hälft, H=173
nr. 749115
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 23h, 59m, 11s
Fåtöljer, ett par + soffbord i rotting, 19/2000-tal
nr. 749112
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 23h, 57m, 11s
Byrå, ek, 1900-talets början, H=100 B=107
nr. 749110
0 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 23h, 55m, 11s
Soffor, 2 st + soffbord, rotting, 1900-talets slut, L=128
nr. 749109
150 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 23h, 53m, 11s
Karmstolar, ett par, rokokostil, 1900-talets senare hälft, B=63
nr. 749108
0 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 23h, 51m, 11s
Byrå, 1800-tal, avlutad furu, 121 X 92 X 50 cm
nr. 749105
0 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 23h, 49m, 11s
Ivar-hyllor, 26 hyllplan, 10 gavlar
nr. 749103
250 kr
Utropspris: 3 000 kr
5d, 23h, 45m, 11s
nr. 749102
150 kr
Utropspris: 3 000 kr
5d, 23h, 43m, 11s
nr. 749101
125 kr
Utropspris: 3 000 kr
5d, 23h, 41m, 11s
nr. 749100
125 kr
Utropspris: 2 000 kr
5d, 23h, 39m, 11s
Stolar 2 st, Sven Markelius, Orkesterstolen, björk, stapelbara
nr. 749099
100 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 23h, 37m, 11s
Stolar 7 st, stapelbara, 1900-talets andra hälft
nr. 749098
75 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 23h, 35m, 11s